Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri avonozni vagy oriflamma...

Megéri avonozni vagy oriflammal foglalkozni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ha raszanod a napi 8 ora munkaidot es van (pontosabban lenne) allando vevokorod, igen. ha csak ugy immel-ammal, munka-suli mellett csinalgatod, nem.
2014. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerősöm is abbahagyta, mert nem érte meg nekik.
2014. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem állnék neki, már csak azért sem, mert az ismerőseim közt kapásból van 6-7 ember, aki ezzel foglalkozik.

Ez akkor éri meg, ha tényleg ismersz legalább 10-15 potenciális vevőt, akik nem csak 1-1 terméket rendelnek, hanem egyszerre többet is, na meg saját részre is ezeket használod.

Az igazi előrelépést meg az hozza meg, ha te is magad alá tudsz szervezni pár embert (ahogy téged is be akarnak szervezni), mert ezek a cégek is piramisként működnek. Annyi előnnyel, ha havi szinten összejön 5000Ft-nyi rendelés, akkor már neked van kedvezményed.

2014. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy neked kell mindenki után rohangálni, tehát felkutatod a vevőt, aztán felveszed a rendelését, megjön a cucc, akkor megint te menj az emberek után átadni a terméket, meg szedd a pénzt. Ráadásul az a tapasztalatom, hogy elvárják, hogy te alkalmazkodj mindenkihez. (jajj most nem érek rá, be tudnád hozni ide-oda kezdetű mondtok). Én nem csináltam, de barátnőm igen, ez kezd neki kicsit sok lenni.
2014. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én oriflamezek, de csak magamnak meg családnak rendelek.

Nekem megéri, mert alapból van mindenre 30% kedvezményem.

2014. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Timi179 ***** válasza:

8 éve avonozom és megéri! Ma már csak ebből élek!

Sokan vagyunk, de sokan még mindig nem tudják bizonyos területen beszerezni senkitől a termékeket!

Vágj bele!

2014. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!