Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, még nem volt...

14 éves vagyok, még nem volt szedve a szemöldököm. Fáj amikor szedik? Egy idő után már nem fog fájni? És kb mennyibe kerül Debrecenben egy szemöldök szedés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor szedik egy kicsit csíp,utána semmi:D
2010. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fáj egy kicsit, de nem vészes. minél gyakrabban szeded annál kevésbé fáj. ha mondjuk itthon vagyok 2 hétig betegen és utána szedem ki, sokkal jobban fáj, mint amikor rendszeresen szedem... azt nem tudom mennyibe kerülhet, magamnak csinálom:)
2010. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan vészes...én gyantáztatni szoktam mert hamarabb túlvagyok rajta és csak egyszer fáj...nem úgy mintha csipesszel szednék szálanként...és én kb 1 éve szedetem de ugyanúgy fáj. de mint már említettem ki lehet bírni. nem tudom Debrecenbe mennyibe kerül. nekem bajúsz és szemöldök együtt szokott 700 Ft-ba kerülni....szóval a szemöldök olyan 500lehet
2010. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kellemetlen az biztos, de konkrétan nem fáj. Lehet gyantával vagy csipesszel szedni, de én mindenképp azt mondom h csippesszel szedesd mert a gyantától idővel meglóg a szemed felett a bőr. Késöbb akár magadnak is ki tudod szedni a szemöldököd. Ha az orodnál szedik előfordulhat h tüsszögni fogsz:) Meg hát nekem midig folyik tőle a könnyem pedig már évek óta szedetem. Arra figyelj h ne legyen nagyon vékony, amúgy sem olyan nagy divat már és a szemöldök nagyon hamar elkopik. hát én egy kisvárosban élek itt a helyi kozmetikus 300ft ért leszedi de Pécsen pl 500 forint. Szóval nem drága pár száz forintból megúszod. Ha ügyes vagy egyszer kiszedeted és utána ha minden héten utána szedsz egy kicsit akkkor tartósan szép lehet és elég ha csak több hét múlva mész el megint. Mire visszanő az olyan 2-3 hét.
2010. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem fáj,imádom szedni a szemöldökömet xD
2010. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!