Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg szebb lesz az arc...

Tényleg szebb lesz az arc attól, hogy 3 liter vizet megiszik valaki naponta?

Figyelt kérdés
itt láttam: [link]
2014. jún. 16. 04:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A hidratálás szerinted mivel megy jobban? Vízzel vagy krémmel??:D Persze, hogy szebb lesz, de nem az arc hanem a bőr. Én inkább 2,5 litert mondanék mint átlagos fogyasztási cél.
2014. jún. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
30 kilónként kellene 1 litert inni. A 2, 5 csak egy átlag.
2014. jún. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ökölszabály. Akkor nőknek 2 férfiaknak 3 liter és úgy kijön egy jó eredmény:)
2014. jún. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Én 2 méterhez vagyok 110 kg, párom 45. Mindenki számolja csak ki magának, ne átlagoljanak. Nyáron az izzadós időszakban még rá is kell tenni valamennyit.
2014. jún. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de vannak ezzel konkrét tapasztalataitok? lett olyasmi eredménye, hogy halványabbak lettek a szem alatti karikák pl, vagy ilyenek?
2014. jún. 16. 06:13
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem nincs tapasztalatom mert világ életemben így ittam.:D Úgyhogy kedves kérdező Te is tegyél így mert ez az egészséges.
2014. jún. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
83%
NEM, DE LEGALÁBB SZOMJAS NEM LESZEL XDDDD
2014. jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
g**ivicces vagy utolsó :) ja nem
2014. jún. 16. 07:29
 9/20 anonim válasza:
Halványabbak lettek, bőröm se szárad ki. Viszont ne feledd, hogy az étkezés is lehet felelős a karikákért!
2014. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

igen, bár nem vagyok tudós szóval nincsenek statisztikai adataim, de nekem meglátszik, ha tudatosan viszem a kis kulacsomat mindenhová, vagy egy jó nagy pohárba töltök vizet és miközben netezek, megiszok ilyenből 2-t is (főleg így nyáron, pl. fél-egy órát értve netezés alatt).

a lényeg h valamivel rávedd magad, amíg nem szoksz hozzá, hogy megszokássá váljon a rendszeres folyadékbevitel. mert ettől lesz szép a bőröd, nem a kőolajmaradékokból csinált "arckrémektől".

meg a többi táplálékod minősége is befolyásolja, pl. sok zöldség is ugyanúgy jó hatással van, de a víz elengedhetetlen.

de arra tényleg figyelj, hogy a súlyodnak megfelelő mennyiséget vigyél be, mert a veséid túlhajtása is veszélyes. én 45 kiló vagyok csak, így a 3 liter nekem abszurd.

ilyen melegben pedig amúgy is muszáj sokat inni!

2014. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!