Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet e valami bajom attól ha...

Lehet e valami bajom attól ha megiszom naponta 3x4x egyszerre fél liter vizet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle bajod. De célszerű egyszerre kevesebbet innod, nem pedig 3x-4x csurig tankolni a szervezeted.
2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Csak most olvastam ezt a vízmérgezést és kicsikét megijedtem mert eddig azt hittem minnél több annál jobb :)

2014. febr. 16. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy egészséges felnőtt véletlenül nem kaphat vízmérgezést. A tested jelzi, hogy mennyi az elég. Ha nagyon ki vagy szikkadva, akkor lehet hogy fél liternél is több kell.


Ahhoz, hogy vízmérgezésed legyen több litert kell lenyomni, az pedig az emberi hülyeség (pl vízivó verseny)

2014. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is mindíg szomjas vagyok és ha a (kezemen múlna meginnék napi 6-7 liter vizet) de így is megiszok legalább 3-4 liter vizet. Van amikor nem tudok parancsolni magamnak. Nem vagyok cukorbeteg, de viszont csak 36 kiló, 176 centi és elmúltam 40.
2014. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!