Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az egyre több nőnek...

Miért van az egyre több nőnek rövid haja? Miért rondítjátok el magatokat?

Figyelt kérdés
Egyre több nő vágatja le a haját rövidre. Lehet, hogy ez a divat nők között, de szerintem nagyon gáz, sokan úgy néznek ki ilyen hajjal mintha fiúk lennének. Nagyon szép lányok úgy el tudják ezzel csúfítani magukat szörnyű. Lehet, hogy divat és egymásnak tetszetek, de hogy egy fiú sem fog hozzátok nyúlni az is biztos, mert nőre vágynak nem fiúra, max a biszexek.

2014. jún. 17. 13:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pl.- sajnos- nagyon vékonyszálú, szakadós hajam van, nem is nő meg vállnál tovább, de ha addig is ér, borzasztó silány a kinézete. Inkább rövidre vágatom, mint cafogjon, mint 2 szál spagetti.
2014. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

"de hogy egy fiú sem fog hozzátok nyúlni az is biztos"


Ez azért egy elég durva túlzás. Ha neked nem tetszik, akkor keress egy hosszú hajút.

2014. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
nem bírom az olyan pasikat, akik ennyire sztereotípiákban gondolkodnak. miért ne lehetne csinos egy rövidhajú lány? annak a fiúnak, aki nem nyúlna egy lányhoz a rövid haja miatt, kívánok egy jóó buta, unalmas hosszúhajú libát.
2014. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Azon gondolkodom, hogy ezt a kérdést nem tudtad volna úgy megfogalmazni, hogy ne legyen bántó?


Valószínűleg a rövid hajú lányok nem olyan embereknek akarnak tetszeni, akik így nyilvánulnak meg. Sőt, van egy olyan érzésem, ez a hosszú hajú lányoknál sem nyerő stílus.


Mellesleg ismerek olyan lányt, aki valószínűleg több fiúval volt / lehetett volna, mint te valaha is lánnyal.


Azért mert te nem kaphatsz meg valamit, még nem kell ennyire elkeserítően viselkedned.


Azért, mert a te ízlésed nem egyezik meg máséval, nem kell idegesnek lenned.


A haj még sosem "rondított el" senkit. Aki szép, az szép. Aki kicsit csúnyácska, azon javíthat egy fazon, ami mondjuk többet takar az arcából.

2014. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Miért gondolja azt néhány férfi, hogy az ő sekélyes és egyszerű véleményük az egyetlen, ami számít...?

Képzeld, volt férfi, aki megpróbált rábeszélni, hogy vágassam már le a hajam, mert sokkal jobban tetszenek neki a rövid hajú nők. Nem biszexuális az illető. Sőt, bátyámnak is jobban tetszik a menyasszonya rövidebb frizurával, mert jobban áll neki. És az sem kizárt, hogy nem körülötted forog a világ, és nem neked akar tetszelegni az összes nő.

2014. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy bántó volt a megfogalmazás, csak kiakadtam, egyik ismerősömnek szép hosszú szőke haja volt, de levágatta és elég gáz lett, fiús frizurával. Barátja teljesen kiakadt és most jöhet az a szöveg, hogy ha szereti így is szeretni fogja, de nem mindegy, hogy szereti és tetszik neki vagy szereti és csak azért van vele, amúgy már nem tetszik neki, de persze a lánynak nem mondta el, én tőlem amikor a lány kérdezte a véleményem, hogy milyen a haja, őszintén megmondtam, persze finomabban mint ahogy itt leírtam. De nem csak miatta, elég sok lány vágatja mostanában le. És akárhányan beszéltünk erről fiúk, mind gáznak tartottuk. Persze létezik, olyan fiú akinek a rövid hajú lányok jönnek be, de nagyon kevés. És létezik olyan lány is akinek jobban áll a rövid haj, ilyet egyet láttam a nagyon sok lány ismerősből, de mondjuk így sem szép szegény, de egy fokkal jobb.

Csak az a baj, hogy sokan divat miatt vágatják le a hajukat és ez vírusként terjed most a nők között, mert a Gizike levágta akkor már ő is. De a Gizike csúnya is lett, akkor te is az leszel. Aki meg levágatta kérdezzen, meg egy olyan ismerősét aki őszinte, bár ilyet nehéz találni, ne anyukát, barátnőt, közeli ismerőst, legfőképp ne a párod, mert az úgy sem fogja azt mondani, hogy csúnyább lettél. Akárhogy nyúzod, hogy őszintén nem valószínű, hogy megmondja.


Amúgy meg van barátnőm évek óta és nem kell sajnálni ,mert a tenyeremen hordozom és a legszerencsésebb nőnek érzi magát a világon, vele nem viselkedek így, de ez egy anonim kérdés. Ja és ő szerencsére nem akar fiúnak kinézni :)

2014. jún. 17. 14:03
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
hideg ráz az ilyen beteg srácoktól, remélem sose akadok bele egy ilyen felszínes primitív pasiba
2014. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%

Gratulálok, hogy ez a legnagyobb problémád az életben :DD Mindenki olyanra vágatja a haját, amilyenre akarja, nem te fogod meghatározni. Senkit nem érdekel a véleményed. Remélem a barátnőd észreveszi, hogy mennyire felszínes vagy.


Üdv egy hosszú hajú lány

2014. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem szeretik a felszínes pasikat, és rövid hajjal könnyebb értelmesre lelni. Legalábbis nekem sikerült. Én csak egyszer vágattam fiúsra a hajam, akkor ismertem meg a páromat, egy tanult, intelligens, kedves, őszinte srácot akinek nem az a fontos hogy mekkora a mellem és hány centi a hajam, hanem hogy milyen ember vagyok.
2014. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

"nem mindegy, hogy szereti és tetszik neki vagy szereti és csak azért van vele, amúgy már nem tetszik neki"


Valaki nem tud eladó lucfenyőt?

2014. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!