Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szőrtelenítési módszert...

Milyen szőrtelenítési módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, és meglehetősen szőrös. Leginkább az zavar, hogy a mellkasomtól lefelé is ilyen vagyok, ilyen a hasam is, illetve a hátamon meg a fenekemen is van belőle. Az utóbbi három a leginkább kellemetlen. Főleg hogy sötét, szinte már fekete a szőr, tehát még nem is valami világosabb árnyalat.

Szerintetek mit kezdjek vele? Tavaly már vettem egy testszőrnyírót, és azóta összvissz két alkalommal mentem végig a mellkasomon meg a hasamon, de egyrészt ez ugye koránt se oldja meg a problémát, mert a kis szőrszálak tömkelege ott marad, és viszonylag hamar megnőnek újra. Másrészt meg a mellkasom utána elég rendesen kipattogzott, és viszketett, a pólóm irritálta - utána még hetekig. Annyira bonyolult ez az egész... van valami fájdalommentes mód, amit ajánlani tudtok?

Hülyülők kíméljenek, az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2014. jún. 17. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Borotválni/lenyírni azért nem jó, mert attól csak megerősödik a szőrzet. Gyantát tudnám esetleg ajánlani, mondjuk az nem épp fájdalommemntes, de azért túlélhető. :D Viszont sokkal ritkábban kell használni, mert gyökerestől tépi ki a szőrt.
2014. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a mellkasodról a szőrt esetleg vágd le,szerintem sexin néz ki ha valakinek ott van egy kicsi szőr.ha férfi vagy,akkor ne legyél szőrtelen,langyi kinézetű.hasadat háát ne borotváld,mert az eredmény csúnya,inkább vásárolj ilyen szőr elhullató krémet,illatmentest.kend be és várd a csodát.fenekeden is:) egyébként nem hiszem hogy sex közben vagy akármikor bárki is a fenekedet nézné,de ha zavar,természetesen tegyél ellene. és nem fájnak ezek.csak fog hullni a szőröd. remélem értelmes válasz. 17/L
2014. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem éppen a szexszel van itt gond, hanem például azzal, ha strandra megyek. Szőrös hát elég gáz... A mellkasomon természetesen nem zavar egy kis szőr, de ami van, az minden, csak nem kis szőr. A hasról nem is beszélve. Szóval valószínű, hogy a gyanta lesz a kiválasztott.

Kedves első válaszoló, mondanál róla pár dolgot?

2014. jún. 17. 19:21
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként szőrelhullató krémről most hallok először... :)
2014. jún. 17. 19:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyantáztasd le a mellkasodat. Ha ennyire "nagy a baj", akkor tényleg ne borotváld, mert csak rosszabb lesz. Barátom a fenekét (legalábbis nekem azt mondja, a műveletet még nem láttam :D ) kisollóval nyírja rövidre. :)
2014. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Ha elég bátor vagy, akár te magad is megcsinálhatod, de legalább első alkalommal jobb lenne talán, ha kozmetikussal csináltatnád.
2014. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Leginkább arra, hogy te például milyet használsz/használtál pontosan, mennyire fájdalmas, meg hasonlók.

Sajnos elég gátlásos vagyok, és nem szívesen mennék emiatt kozmetikushoz. Pláne hogy sose voltam még kozmetikusnál, és egy idegen előtt, akármennyire is szakember, nem szívesen tolnám le a gatyámat. A hát meg a has/mellkas szőrtelenítése az más, ott nincsenek "veszélyben" az intim területek. :)

Mennyire kerül sokba amúgy például egy hátgyantázás?

2014. jún. 17. 21:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok és erős szőrzetem van,sokak szerint férfias,de azért van egy határ. Én is gyantáztattam párszor,de nekem nem igazán jött be. Az,hogy fáj,egy dolog,azt el lehet viselni,de 1 hét elteltével már kezdett kinőni a szőr,sok benövés,pattanás kíséretében.Én maradtam az általad említett testszőrnyírónál,igaz kicsit tüsis vagyok,de ha fürdéskor átborotválom akkor sima lesz. Azért próbáld ki a gyantát,epilátort és ami neked beválik úgy szőrteleníts.
2014. jún. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Végül is tegnap este borotvával végigmentem a mellkasomon, a hasamon meg a vállamon. Most úgy nézek ki kb, mint valami giliszta. :) A szőrbenövésektől én is tartok, pláne hogy a bőröm egyébként is érzékeny. Vannak azért piros foltok most is a mellkason meg a hason. Meg sajnos a hátam felső része (közvetlenül a nyak alatti részen) szintén pattanásos. Meg lehet őrülni... látom a sok vonzó felsőtestet, amire tényleg azt mondom, hogy na, ez igen, bár nekem is lehetne valami ilyesmi, de nem, nekem sose lesz ilyen foltoktól meg pattanásoktól mentes a bőröm... Az élet igazságtalan.
2014. jún. 18. 09:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogadd el így magad,ne zavarjon!
2015. aug. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!