Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sápadt, fakó falfehér bőr...

A sápadt, fakó falfehér bőr ellen mit lehet tenni, valamint ennek a típusnak milyen hajszín áll jól?

Figyelt kérdés

Sajna napallergiás vagyok, úgyhogy nem tudok barnulni,nekem az kész kínszenvedés,de viszont szeplős nem vagyok,se albinó.Úgyhogy ne mondjátok hogy barnuljak le.

A hajam színe amúgy eredtileg világosbarna,de már unom, mert unalams a színe,meg nem is áll jól a sápadt bőrszínemhez, mert nagyon sápaszt.Az biztos, hogy a nagyon sötét színek nekem (hajnál)nem állnak jó.


2008. júl. 31. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem javasolnám a sötét színeket. Még a szőkét sem, mert akkor még fehérebbnek tűnnél szerintem. Próbálhatnál valamilyen világosabb vöröset, esetleg az jól állna.
2008. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát feketét ne,mert az vámpírosítana!
2008. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én detto olyan típus vagyok mint te...nekem is barna hajam van,most szeretnék új frizut csináltatni...sztem talán a szőkésbarna jó megoldás lehet.a fekete csak akkor áll jól a fehér bőrűeknek, ha porcelánfehér,vagyis nincsenek bőrhibák,,olyan babaarc-féléknek.nekem sajna nem egészen ilyen a bőröm..a vörös sztem merész lehet,bár az is attól függ milyen szép a bőröd..

a szőke semiképp nem jó:-)

2008. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy sötétebb rézvörös.
2008. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már mindenáron festeni akarod, akkor fodrásszal csináltasd, és kérd meg, hogy próbáljon természetes vörös hajszínt keverni neked. Világos bőrhöz jól fog állni, főleg ha a szemed kék vagy zöld. De a vörös árnyalat, nehogy piros, netán bordó, vörösborszínű legyen!
2008. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a rézs- vagy rozsdavörös állna jól esetleg a melegbarna...Amúgy a természet nem alkot úgy, hogy az eredeti, hajszín ne állna jól, mert ami természetesen néz ki rajtad, az nem áll rosszul.


Egyépként, ha nem akarsz leégni, de barnulnál próbáld ki a Dove önbarnítós testápolóit...

2008. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen színű az arcom és a hajam színe szőkésbarna.Szerintem igenis jól állna a szőke mert az nem sápasztana jobban meghát a sötétebb szinek öregítik az embert.A szőke színből sem mindegy hogy milyet választasz.Mindenféleképpen hideg árnyalatú legyen.Egyébként rengeteg árnyalata van a fehértől a sötét hamvas szőkéig mindenféle színt megtalálsz,biztos van olyan ami neked is nagyon tetszik.Szerintem nézz körül a hajfestékeknél és rakd az arcodhoz a "hajszínmintát".ÉS akkor látni fogod hogy kb hogy állna.
2008. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!