Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a H&M-be, C&A-ba, NewYorker...

Ha a H&M-be, C&A-ba, NewYorker-be szeretnék eladó/pénztáros lenni, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy ezekben a boltokban szép, csinos, nagyon fiatalos lányok dolgoznak (legalább is itt Veszprémben). Ehhez a szépségén kívül milyen végzettség szükséges?
2014. jún. 20. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Eladó végzettség. De biztos nem kötelező. Ha jól bánsz az emberekkel, ápolt, kommunikatív és segítőkész vagy, akkor bárhová felvesznek. Szerencsére egyre több ilyen kedves lányt, nőt látok az üzletekben, régebben divat volt a tipikus flegmap*csákat alkalmazni. Azért nekem nem lenne ez az életcélom, pl. bármikor jöhet egy baleset, vagy csak szimplán megöregszem, és akkor már nem is akarnak kiállítani a kirakatba...
2014. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem életcél, csak most így elgondolkodtam ezen. :) Mondjuk a H&M-be ilyen tipikus menő csajok dolgoznak ott.
2014. jún. 20. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Alacsony önbecsülés, nulla életcél hosszú távon.

Ezek zömében nem álom-munkahelyek. A fizetés alacsony, jól kell kinézned (még abba is belekötnek, ha szemüveges vagy), sok a meló, nem valami ingergazdag, és elég gyakran indokolatlanul is levonnak a fizetésedből, ha hiány van az áruban, megsérül a szállítmány, stb.

Ha diákként el tudsz helyezkedni (nem mindenhol lehet), néhány hónapra jó, de hosszú távon azért ne ez legyen a karriertervezet. :D Ahol lakótársam volt, ott érettségi volt a követelmény, volt egy oktatás Pesten ha jól rémlik és kb ennyi.

2014. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni miért akar bárki is eladó/pénztáros lenni, rossz fizetés, sok munka, kapkodás, idegesítő embereket kell elviselni, hisztit, reklamációt jól kezelni.

Aztán ahol egyik barátnőm dolgozott ott tőlük vonták le az ellopott/hiányzó cuccok árát... így a minimálbért sem kapta meg havonta.

Amúgy minimum okj-s eladói kell. De van ahol az érettségit is elvárják.

2014. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Protekció:)
2014. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!