Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék Szegeden fekete...

Hol tudnék Szegeden fekete hennát (színezett henna port) venni? Esetleg interneten honnan tudnék rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék fekete hennát venni, de interneten sehol nem találtam, voltam egy hobbiboltban is, de ott nem tudtak segíteni. Ha valaki próbálta már, vagy van egy bevált forrása, segítsen nekem! :)

2014. jún. 21. 11:29
 1/3 BelleRg válasza:

Szia! Szegeden az Eldorádóban, Kék Lótusz és Biocity bioboltokban tudsz venni ilyen festéket. Classic Henna a neve, több színben találsz, feketében biztosan van.

Amit ajánlanék még az a Lush Caca Noir hennája a Lush honlapjáról, ezt biztosan tudom, hogy jó minőségű. Macerásabb, de a Cosmio webáruházban vehetsz hennát és indigót, ezzel is tudsz fekete hajat festeni.

2014. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy buta kérdés, de ezek olyan hennák amit testfestéshez (is) tudok használni?
2015. máj. 5. 23:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Mártmint úgy testfestéshez, hogy 1-2 hetes maradandó mintát tudok vele készíteni magamnak? :D
2015. máj. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!