Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Microdermal piercing kivétele...

Microdermal piercing kivétele után, milyen gyulladáscsökkentő, vagy egyéb szereket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még nincs kivéve, majd nemsokára, csak szeretnék felkészülni. A gyógyulási folyamat sokáig tart? Víz érheti vagy megint csak folyóvíz?
2014. jún. 23. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarod kivetetni? :/ Nekem is van és én is egyszer ki akartam vetetni annyira begyulladt, de azt mondták ne csináljam mert sokkal jobban ott marad a nyoma mintha magától kilökődne. Én a jól bevált Octeniseptet javaslom, az ilyen sebeket sose szabad áztatni.
2014. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyűrűsujjam tetején van, egy tetkó közepén. Szóval a heg nem okozna gondot mert amint begyógyul a virág belsejét betetováltatnám. És nagyon tetszik, meg szeretem, de mivel veszélyes helyen van és ha begyullad, kellemetlen. Volt hogy alig tudtam behajlítani az ujjamat. De ezt előre nem tudhattam...
2014. jún. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!