Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől tud ennyire elfertőződni...

Mitől tud ennyire elfertőződni egy piercing?

Figyelt kérdés

Szeretnék már egy ideje a fülembe piercinget csináltatni, de mindenhol azt olvasom, hogy nagyon nehezen gyógyul. Mondjuk ezt még el tudom fogadni, főleg attól félek inkább, hogy elfertőződik, van egy pár ijesztő kép a neten... [link]

Ha rendesen, előírás szerint tisztítom, akkor is előfordulhat, hogy ilyen csúnyán elfertőződik, vagy akkor azért nem sok esély van rá?



2014. jún. 17. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Ez a bőrödtől és a szervezetedtől függ, h mennyire tudja elviselni az ilyen PCket. A barátnőm is 3x szúratott magának köldök PC-t, neki 3x is ki kellett vennie,m ert úgy begyulladt pedig rendszeresen tisztította stb. és még is. Nekem meg az első szúrás után megmaradt. Az elején itt-ott begyulladt, de nekem úgymondd befogadta a szervezetem!
2014. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb képen heves és erős allergiás reakciók láthatók. Csak nagyon ritka esetben történik ez. Csináltasd bioplast (szilikonos) ékszerrel! Nekem is volt és még számtalan embernek az ismerőseim közül, de egyiküknek se volt efféle komplikációjuk. Szerintem nincs okod az aggodalomra.
2014. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bellatrix:3 ***** válasza:
Mielott betetettem volna a masodik PC-t kozvetlenul a muvelet elott nezegettem en is ilyen es ehhez hasonlo kepeket, videokat. A fenti kepeken lathato esetek nagyon ritkak. Engem is szidtak, mint a bokrot, mert lassan gyogyult es folyton be is gyuladt. De nem adtam fel. Es nem ijedtem meg. A kepek egy reszen pedig az latszik, hogy az illeto nem tisztitja az ekszert rendesen. Nekem a porc felso feleben van mind ket ekszer es koszonik szepen semmi bajuk. En is egeszseges vagyok. Es normalisan nez ki a fulem. :D
2014. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske. :) Tegnap túl is estem a dolgon, egyelőre még nem rohadt le a fülem :D
2014. jún. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!