Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Apám után örököltem a sűrű...

Apám után örököltem a sűrű hajat, és még a kezemet is gyantázni kell. És nem rég olvastam hogy valami jó ez ellen, szerintetek tényleg beválna vagy csak rontana a helyzeten? /Lent/

Figyelt kérdés

Női SZŐRÖSÖDÉS :

Androgén erősödés van az illető hölgynél, ez a férfihormon. Korlátlan mennyiségben kell inni a fodormenta teát.


2014. jún. 28. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

De ez nem abnormális, kérdező. Nem a hátadon nő sötétbarna, vastag szőr. Az lenne hormonprobléma.:)


Fehérbőrű, barna hajú, barna szemű lány vagyok, a karomon nő szőr, a hasamon, a combjaimon is. Azért, mert barna eleve a szőröd, pigmentesebb a hajad is.


Nyugi.:)


27N

2014. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen de nekem annyira erős hogy a bátyámmal versenyezhetnék, hogy ki a szőrösebb...:s
2014. jún. 29. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez nem hiszti (mert szerintem az), akkor menj el bőrgyógyászhoz, aki majd segít. Lehet persze hormonprobléma is, de kizártnak tartom, mert akkor hülye helyeken lenne, pl. a melleden, hasadon.
2014. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott is van.. Csak eléggé szégyellem, valakinek még a hónalján sincs nekem meg a köldököm alatt is van fölött egy kicsi az nem számít, lábfejemen/ujjamon, kézujjamon, mellemen...
2014. jún. 30. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

De vastag, sötét szőr? vagy csak túlreagálod? Értem, hogy lehet sötétebb szőr, de pl. a melled olyan van, mint a tesód karján?


most tedd félre, hogy tini vagy, objektívan is úgy látod? mert akkor tényleg orvos kellene!

2014. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gyengébbek világos barna színűek, az erősebb szálak sötétebbek /Mint a hajam--> az a rendes erős közép barna haj szín/. Nem olyan sűrű mint pl. a tesóm karján, de sűrűségét így nem tudnám mihez hasonlítani.. A bimbóudvaron és akörül van. Hosszúságuk: Általánosan ilye 0,5-1cm között vannak de akadnak 1,5 cm-esek is.. És ezért kérdeztem a fenti dolgot, leírni szégyellem nem hogy elmondjam a szüleimnek..
2014. júl. 1. 15:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Általánosan ilyen 0,5-1cm között vannak, de akadnak 1,5 cm-esek is.*
2014. júl. 1. 15:22
 8/8 Szt111 válasza:
Szerintem Fektes bele egy ipl-Szőrtelenítőt s pl.hâtadon,hácsódon bárhol amit nem érsz el Kérj meg rá valakit ha kell fizes neki hogy végeze el a kezelést legaláb 3-om szor! Be fog válni És a lábad te magad nak is képes vagy le borotválni a szőrt
2018. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!