Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha fogorvoshoz megyek egy...

Ha fogorvoshoz megyek egy lyukas foggal, ami ki volt fúrva és letört kb a fele, egy fogköves foggal és kb még 3 lyukas foggal mit fog szólni?

Figyelt kérdés
Nem merek elmenni, mert félek hogy lecsesz majd

2014. júl. 1. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Le fog bizony. El ne menj. Inkább hagynám kirohadni az összes fogam és szenvednék velük, minthogy lecsesszenek.


Vagy várj csak...

2014. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális ember nem fogja kimondani amit gondol, amikor annak idején elkezdte a szakmáját tanulni, tisztában volt vele hogy a 6-8óra munkaideje nem olvasásból fog állni amellett hogy kifehérít egy fogsort. Ezt tartsd fejben, gondolj bele van aki intim kozmetikára jár, vagy épp szőrtelenítésre, nekem férfi létemre még ezek cikibbek lennének, mint az hogy kinyissam a szám, amiben van mondjuk 2 kis felületű szuvas fog.


Apránként rendbe rakja, és egy ideig nem lesz rá gond

21F

2014. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látott már rosszabbat is valószínűleg. Mindenképpen menj el.
2014. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog lecseszni, de nem is fogja egyszerre megcsinálni. Én is mentem már három lyukas foggal, az egyikből nekem is kiesett a tömés és a fogamból is hiányzott.
2014. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hülye vaaagy?? xd örülni fog, hogy lesz munkája! :)
2014. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentem és nem cseszett le csak egy hónapig oda fogok járniXD
2014. júl. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!