Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktátok borotválni...

Ti hogy szoktátok borotválni a hónalljatokat, a lábatokat, és ott?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez hülye kérdés de most borotválnám először! És tanácsot szeretnék kérni hogy ti hogy csináljátok. Mármint hogy szárazon, vizesen, szappanosan, stb. Légyszi normális válaszokat!!!
2014. júl. 2. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vízesen és szappannal vagy pedig borotvahabbal
2014. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi!
2014. júl. 2. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tusfürdővel vizesen, vagy szimplán vizesen.
2014. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tusfurdovel vizesen szoktam:)
2014. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A hónaljamat borotválom egyedül, bevizezem, beszappanozom, úgy könnyen siklik a borotva.

A lábamat gyantázom, "ott" epilálok.


Szárazon ne csináld, mert a borotva nem tud siklani és ha megakad, megvágod magad.

2014. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szárazon semmiképp, legjobb ha borotválás előtt kicsit áztatod is a bőrt hogy puhuljon, könnyebb borotválni is és kevésbé sérti fel a bőrt. Aztán tusfürdőt tegyél rá és úgy borotváld. Arra figyelj hogy a borotvát a pengéivel oldalra ne húzd, mert nyilván olyankor csak vág, mint egy kés.
2014. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat!!!
2014. júl. 2. 20:23
 8/9 g.kiki94 válasza:
100%
Hát én ha a helyedben lennék, és most kezdeném, "ott" biztosan csak gyantáztatnám. Most is gyantáztatok, csak később jobban fáj elkezdeni. A borotvától nagyon könnyen kipattoghatsz, és nagyon hamar visszanő, és a borosta viszket is. Persze szükséghelyzetben mindig jól jön a borotva, akkor csakis vízzel és szappannal :)
2014. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Hónaljat és "ott" simán vizesen, a lábamra (és a karomra) általában borotvahabot használok előtte (ha nincs itthon, akkor hajbalzsamot - lehet röhögni, de kb ugyanúgy bevált...na jó, azért jobb a borotvahab, de végső eseben nem rossz így se)


19n

2014. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!