Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és szőrös...

13 éves lány vagyok és szőrös a kezem. Nem nagyon: de mégis meglátszódik. Nem szeretném borotválni sem gyantázni, mert anyum ugyse engedné meg. Mit tegyek? El lehet így fogadni? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A kezed vagy a karod?
2014. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A karom (bocsi a pontatlanságért)
2014. márc. 4. 23:39
 3/4 anonim válasza:

Nem gáz, de ha mégis zavar, és nem szeretnél sem gyantázni, sem borotválni, akkor világosítsd ki a szőrt. Így csak finom pihének fog látszódni.

Fodrászati szaküzletben vehetsz olcsón kis flakonban peroxidot, azzal meg tudod csinálni otthon, könnyen-gyorsan.


A peroxid használatával vigyázz: ne kend sebes bőrfelületre, ne hagyd rajta túl sokáig, először csak egy apró, eldugott bőrfelületen próbáld ki, és ne csöppenjen ruhára.


Ha mégis az eltávolítás mellett döntenél, nem javaslom a borotvát, a gyanta pedig kissé körülményes, viszont jó megoldás lehet egy epilálógép. Nekem a Braun típusok jöttek be, a legolcsóbb modell tökéletesen elegendő közülük, a drágábbak csak néhány parasztvakító funkcióval tudnak többet.

2014. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vágd le!


mármint a kezed! akkor biztos soha nem fog visszanőni a szőr :)

2014. márc. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!