Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Golyózáras piercing hány...

Golyózáras piercing hány mm-ig lehet bepattintható?

Figyelt kérdés

Szeretek súlyokat aggatni a mellpiercingemre, egy fajta fétis a fájdalomérzet a szexhez. A patkónál megtapasztaltam, hogy annál a súlytól a menettel együtt vagy nélkül letörik a golyó.

A bepattintható az nagyon jó, nem tud letörni és fogóval lehetett berakni a golyót (3mm-es). De ez a méret nekem még vékony, ezért tettem fel a fenti kérdést.



2014. júl. 4. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem teljesen értem, hogy miről törik le a golyó. A golyózáras ékszereknél ha a golyót súly éri, akkor a golyó kipattan és így "nyílik" az ékszer. Igaz, hogy önmagában az ékszerek nem valami nehezek, de egy 10mm-esnek már azért van rendes súlya is. A vastagabb ékszereknél már nem jó a bepattinthatóság, mert már túl nagy erővel kéne a helyére rakni, így azok mind menetesek. Vannak speciális ékszerek, amik az e fajta fétisekhez vannak. Itthon nem hiszem, hogy lehetne kapni, de Németországban lehet kapni, vagy onnan rendelni. Nézz fel a Wildcat oldalára. Van, még golyózáras ékszer, amiben van egy menet, amibe súlyt bele lehet tekerni. Viszont a komolyabb ékszerek már fix zárasak, azaz szerszámmal lehet csak kinyitni, emiatt bírják a súlyt. (Hasonló, mint a Suspension-nál használt gyűrűk, de nem olyan ormótlanok, is kifejezetten az intim létekhez van tervezve.

(Ha semmiképp se találod, amit akarsz, akkor pedig lehet kint terveztetni és rendelni egyaránt, viszont szólok, hogy magas árak mellet. Itthon, akinek ha van, nem veri nagy dobra, így itthon nem dívik ilyen fajta divat, tehát ékszert se annyira lehet kapni.)


Remélem segítettem:


- The Blueskin -

2014. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Majdnem. :) Csak a milliméter maradt ki. :)

Másképp kérdezve. Milyen vastag lehet az a karika piercing amihez elég a golyót bepattintani és nem kell a golyóra menet, mert még nem olyan vastag hogy a golyót ne lehetne bepattintani?

2014. júl. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!