Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A legjobb fogyókurás tippek?...

A legjobb fogyókurás tippek? Tapasztalt tippek? Erre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Biciklizz naponta 1 órát.
2010. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
6 után lehetőleg már semmit se egyél.
2010. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogyókúrázz. Ami kúra, az ideiglenes. Ha befejezed, és visszatérsz az eredeti szar kajáláshoz, ugyanúgy meghízol tőle, mint most, vagy még jobban, mert a kikoplalt szervezet többet raktároz.

Alakíts ki olyan új táplálkozási szokásokat, amiket hosszú távon tartani tudsz.

2010. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egyféle ételt egyél, ne kombináld!Tehát:Soha ne egyél gyümölcsöt étkezésekhez, csak önmagába, önnáló étkezésként, mondjuk tízóraira,vagy uzsira.Husihoz semmi szénhidrát, csak zöldség.3 óránként egyél.Én többek között így fogytam 8 kilót egy hónap alatt, de mivel egy hónap után abbahagytam, így a következő 2 hónap alatt 10 kiló jött vissza.Szóval ne hagyd abba rövid időn belül, csak akkor kezdj neki, és olyan formában, amit hosszú távon is tudsz tartani.Mondjuk ha 5 kiló a felesleged, azt ne egy hónap alatt akard leadni, (mert tény, hogy annyi idő alatt is lehet), hanem mondjuk 2-3 hónap alatt.
2010. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!