Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Claire's- ben füllyukasztás?

Claire's- ben füllyukasztás?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első fülbevalóm. Van itt az árkádban Clair's bolt, és érdeklődtünk, hogy vállalnak-e ilyesmit, mondták persze, bármikor menjünk vissza, és megcsinálják. Én nagyon félek. A Clair's milyen füllyukasztás terén? Megbízható? Nem fog utána fájni, begyulladni, meg a háromszorosára dagadni?

Van valakinek tapasztalata? És az akupunktúrás pontok? Nem lesz baj? Valaki tudna segíteni? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!:) 12/L


2014. júl. 8. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Claire's ben belövik a fülbevalót, tehát maga a fülbevaló benne van egy szerkezetbe, amit összenyomnak, és átszúrja a füled, egyúttal be is kapcsolja a fülit hátul. Előfordulhat, hogy begyullad, de forgatni kell, meg kezelni, fertőtleníteni folyamatosan, és akkor nem lesz gond.
2014. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! Megnyugtattál egy picit...Nagyon félek, főleg, hogy ez lesz az első....Akkor nem kapok vérmérgezést, meg hasonlókat ugye?
2014. júl. 8. 15:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ment a zöld kéz!:)
2014. júl. 8. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek ott lőtték ki a fülét, nem fájt neki nagyon, igazából azt mondta, olyan volt, mintha megcsípne egy szúnyog... tehát hogy abban a pillanatban érzett hirtelen egy fájdalmat, de egyből el is múlt. Nem volt vészes. És lehetett venni ilyen fertőtlenítőt, vagy nyugtató valamit... nem tudom, mi volt az, de azzal kente a fülét. Tehát nem lesz semmi bajod :)
2014. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:))

Megnyugodtam!:))

Akkor megyünk is!:D

2014. júl. 8. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább azt javaslom, hogy szakembernél szúrasd..a lövés nagyon roncsolja a szöveteket, nehezebben és csúnyábban gyógyul, ráadásul nem túl steril, mert ezeket a lövő szerkezeteket nem igazán lehet fertőtleníteni. Én is ilyen helyen csináltattam az elsőt, semmit sem értettek hozzá, gyulladt is volt fél évig :s
2014. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

max pár napig fájni fog, de folyamatosan fertőtleníteni kell, megmosni egy kis vízzel, meg mozgatni a fülbevalót (persze tiszta kézzel!) de amúgy a szúrás alig fáj :D

amúgy aranyos vagy, hogy így aggódsz, én egyszer elmentem egy barátnőmmel városba, gondoltam egyet és kilövettem a fülemet otthon meg megmutattam anyának, hogy "nézd anya mit szereztem" :D

2014. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megvan a fülbevalóm, köszönöm a válaszokat, és a támogatásokat, mindenkinek!:) Mindenkinek ment a zöld kéz!:))
2014. júl. 10. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratula hozzá! :) Kezelgesd rendesen és rendben lesz, ha egy kicsit begyullad nem kell megijedni.
2014. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És nagyon fájt? Mert én is a Claire's-be szeretnék menni füllyukasztásra de nagyon félek. Ez lenne a 2., de azt még babakoromban kaptam és nem tudom milyen. 12/L
2018. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!