Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek olyan lányt/nőt, aki...

Ismertek olyan lányt/nőt, aki minden smink és egyéb szépítés nélkül, természetes valójában tényleg nagyon szép?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ez nagyon-nagyon ritka.

Én például egyet sem ismerek.


2014. júl. 12. 12:11
 1/10 anonim válasza:
91%
akkor barlangban élsz. Én nem egyet ismerek
2014. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de minden nőnemű ismerősömet/barátnőmet sokkal szebbnek látom smink nélkül (max egy kis spirál, ha szőke vagy vörös és nem látszik a pillája), még magamat is.
2014. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Ja, és meg sem említettem a természetes hajszínt mindenféle vasalás és sütés nélkül, mert annál szebb úgysincs, a normális fazonú (tehát nem dzsungel, nem megrajzolt, nem vékonyra szedett) természetes szemöldököt, és a természetes bőrszínt.

2014. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon ritka aki nem ilyen... én a legtöbb lányt/nőt szépnek látom.
2014. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

25 alatti lányok, akik nincsenek elhízva, mind szépek.


40 felett viszont ritkán látni szép nőt.

2014. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szépségükkel van a probléma, hanem a sok média által átmosott agyú birkával, aki már csak a természetellenes dolgokban képes szépséget találni.

És igen, ismerek nem kevés szép lányt, nőt, aki ébredés után, kócosan, smink nélkül sokkal szebb - és nem csak azokra igaz, akikkel előtte szex is volt. :D

Az egyetlen "beavatkozás" ami szerintem sokat tud dobni egy pofin, a szemöldökszedés, ha valakinek nagyon bozontos és összenőtt szemöldöke van. De ezt azért még nem sorolnám egy kategóriába azzal, ha valaki kiló vakolattal, színnel és ragaccsal van összemázgálva. Az is lehet szép és érdekes, de nem azt nevezném valódi szépségnek.

2014. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én most nem rossz indulatból írtam,hogy nem ismerek egy igazán szép nőt sem.

Ez nem azt jelenti,hogy mindenki csúnya.

Önmaga nemében mindenki szép,de olyat tényleg nagyon keveset látni,szerintem,aki a klasszikus értelemben vett szépség,nőies,tiszta,harmonikus arcvonásokkal,szép arcbőrrel.

Még a modellek között is kevés van,aki smink nélkül is igazán szép.

Értitek,milyen szépségre gondolok?

Egyébként lány vagyok.

2014. júl. 12. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szépnek lát smink nélkül is :)
2014. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan szempontból hülyeség, hogy szerintem mindenkinek más a szép. Viszont én csak arra mondom azt, hogy szép, aki smink nélkül is...hogy is mondjam, vonzza a szemet. De ez kisugárzáson is múlik. Van olyan lány akit én meglátok az utcán és azt mondom, hogy na ez igen, ez egy szépség. A mellettem álló szerint meg teljesen átlagos, és nem érti hogy én mit látok benne szépnek. Az meg, hogy TE nem látsz szép nőket, megint ennek köszönhető. Ja és igen. A modellek szerintem máshogy szépek (mármint aki elmaszkírozás nélkül is az).
2014. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!