Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim részeken borotván kívül...

Intim részeken borotván kívül mivel jó szőrteleníteni? Villanófényes géppel szabad?

Figyelt kérdés
Teljesen intim részre gondolok, a hüvelybemenetre, nagyajkak körüli tájra gondolva
2014. júl. 12. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyanta és epilátor is tökéletes, villanófényesről nem tudok nyilatkozni.
2014. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


De az egész területen nem kínzó a gyanta és az epilátor? Hüvelybemenet nekem nagyon érzékeny, nem beszélve a nagyajkakról...Az epilátort és a gyantát mindig csak bikinivonalra tudtam elképzelni...

2014. júl. 12. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem érzékeny a bőröm, az epilátor valószínűleg letépné az egész puncimat. Lábszáramon még elmegy, ott epilálni szoktam, de a combomon olyan puha a bőr, hogy miután egyszer leepiláltam, 8-10 hónap kellett, mire elmúlt a nyoma, teljesen kikezdte a bőrömet. A bikinivonalon is próbáltam, de nagyon fájt, tulajdonképpen ott még puhább a bőröm, szóval a nunusomnak végképp nem esnék neki epilátorral. Valakinek bírja a bőre, valakinek nem. Én csipesszel szoktam szórakozni, jó kis egyórás program, és aznap nem mutogatom semmiképp, mert csak másnapra múlik el a pirosodás.

L22

2014. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is csipeszre szavazok.

Epilátor, gyanta kiesik. Volt, hogy a gyanta leszedte a bőrömet is, és konkrétan az egész terület, ahova felkentem a gyantát, egy hatalmas sebhely volt.

Epilátorról nem álmodok, mert nekem is piszkosul fáj.

Villanófényesre meg nincs pénzem. Így marad a csipesz, avagy a borotva.

2014. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Eddig nálam is borotva volt, de elegem van a borostából, meg a rövid időből...Csipesz? Csak bikinivonal vagy mindenhol?

Nagyon kezdem úgy érezni, hogy kigyűjtöm a pénzt valahogy villanófényesre, csak szeretnék tudni róla többet

2014. júl. 16. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én csipesszel sem tudom mindenhol megcsinálni, annyira fájdalmas. Bár a bikinivonallal nincs gondom, az már "megedződött".

A villanófényesről viszont körül tudsz nézni, hogy lehet-e. Egy-egy oldalt nézz meg, ahol van ilyen, és ott elvileg kiírják, hogy mit, mennyiért, mennyi kezeléssel csinálnak meg.

2014. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!