Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek lányosabb?

Hogyan legyek lányosabb?

Figyelt kérdés

14/L

Nagyon szeretnék lányosabb lenni, csak az a baj, hogy utálok mindent ami rózsaszín, lila, csipkés vagy buggyos ujjú. Továbbá nincs az a pénz, amiért cicanadrágot vagy szokoknyát húznék. A fekete, szürke, barna, sötétkék ruhákat szeretem, semmi olyat, ami nagyon élénk vagy rikító, általában csőgatya van rajtam. SEGÍTSÉG!!


2014. júl. 14. 11:42
 1/6 aprilina ***** válasza:

[link] -valami ilyesmi?


remélem sikerült a link:D a farmer ami cső, nagyon sok lány hordja. Sok tini szereti a szaggatottat, ami inkább vad. Ha egy sima kék színű koptatott gatyát veszel, az is stílusos. A felső: Télen én is imádok sötét színű ruhákat hordani. Lányos a kivágott felső, a pántos ruha. H&M ruhái szerintem ami neked való, ennek a márkának általában visszafogottabb ruhái vannak. De new yorkerbe is benézhetsz:)

2014. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
farmer, top, nyaklánc, karkötő, csajos frizura
2014. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknenek köszönöm! Ja, és msgassarkút sem veszek fel, mett kényelmetlen és egészségtelen :D
2014. júl. 14. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
a legfontosabb,hogy csak olyan ruhákat vegyél fel amiben jól érzed magad! egy lány lehet csinos csőgatyában,tornacipőben is. válassz egy jó frizurát ami passzol hozzád,utána vásárlás előtt nézd végig a ruhatáradat,hogy min szeretnél változtatni és milyen új ruhákat szeretnél.fontos,hogy legyen valami elképzelésed:) ha a világosabb ruhákat nem is szereted,akkor vegyél mondjuk egy fehér vagy bézs árnyalatú sálat,kendőt,hiszen ezek a színek majdnem mindenhez passzolnak. utána vegyél kiegészítőket is,nyakláncot,karkötőt,gyűrűt,fejpántot stb. ami megtetszik. a lényeg hogy végig őrizd meg az egyéniségedet és ezt add vissza a ruháiddal:)!! vagy először is vegyél alapdarabokat,pl. farmerdzseki,fekete fehér felső,több szabásban is akár. és ez után már csak kiegészítőket kell venni,így ezzel akár némi pénzt is spórolhatsz. remélem tudtam valamennyit segíteni :)
2014. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tudtál, köszönöm! :)
2014. júl. 15. 11:35
 6/6 anonim válasza:
Nem kell a csajossaghoz rozsaszinben rohangaszni. :-). En se szeretem. :-). Meg ha hordok is neha. :-). Lehet csajos egy zold, vagy egy narancssarga cucc is. :-). A csogatya is jo, szerintem fektesd a hangsulyt a kiegeszitokre. :-) En az ovekert vagyok oda. :-). Abbol el lehet viselni egy-ket csinosabb darabot. :-) Szerintem erdemes a frizurara is figyelni, es persze a viselkedesre. :-). Aki kedves, visszafogott es noiesen modoros, az nem hibazhat. :-) Szoknya helyett jo a rovidnaci is, tornacipohelyett pedig mehet neha egy-egy balerina, es akkor nem kelll a magassarkuval kuszkodnod, megis lanyos vagy. Felsokben en a szabasra tennem a hangsulyt...foleg a nyakkivagasokra. Fere ne erts, nem arra gondolok h tedd ki amid van. :D De en pld. Nem veszek ffel sima polot aminek ilyen kor alaku a nyakkivagasa, mert az olyan semmilyen... Legyen vallra eso, v kivagasu, vagy akarmilyen, csak ne atlagos. :-) . Rovidujjunal pedig ne polo, hanem pantos :-) Es mar kesz is az ugy csajszi. :-) Remelem tudtam valamiben segsegiteni. Sok szerencset, jo probalkozast. :-)
2014. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!