Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílust akarok váltani!...

Stílust akarok váltani! Szerintetek milyen stílus állna jól egy 14 évesnek? Hogyan legyek lányosabb?

Figyelt kérdés
A stílusváltás nem egészen jó kifejezés,ugyanis úgy érzem,hogy nincs stílusom.Szóval teljesen átlagos vagyok.Van,hogy úgy érzem,a fiús cuccok állnak hozzám közelebb,viszont olyan jó lenne lányosabban öltözni..Eddig ez nem aggasztott,csak most megyek gimibe,és az új osztálytársaimnak már eléggé kiforrt már ez a dolog,és én pedig nem szeretnék örökre az észrevehetetlen,átlagos csajszi lenni.

2012. aug. 31. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tudjuk megmondani, hogy te milyen vagy és milyen öltözködés állna jól neked. Ezt csak te magad tudod. Et én is saját tapasztalatból mondom. Mikor gimibe mentem, tavaly, vállig érő majdnem fekete hajam volt, fura cuccokba járkáltam és utánna szóltak barátaim h emosnak és gothnak néztem. Ez nekem nem tetszett, emrt abszolut nem ez volt a célom csak kerestem önmagam. Aztán most nyááron egy év után úgy érzem végre olyan a külsőm mint a belsőm, ha valaki rámnéz önmagamat látja, az hogy tetszik e neki vagy sem, az már az ő dolga. Befestettem a hajam rézvörösre mert nem akarok a depis kislánynak tűnni, és levágattam olyan 2 mm-sre (persze egyedire, én ilyet még senkin nem láttam:)) lövettem pár fülbevalót a fülembe amiket imádok, mert szintén a személyiségemet sugározzák és egy karika orrpc-t. Igy leirve lehet h durván hangzik de mellé szeretnék nőis cuccokat hordani magassarkút stb. annak ellenére h 175 cm vagyok és egy magassarkúval igencsak kitűnök a tömegből:)

Röviden anyni tanácsot szeretnék adni, hogy esetleg nézd meg kedvenc énekesed öltözködési stúlásat, vagy olyan kis apróságokat amik tetszenek és használj mindent bátran! Ha jól választod meg a dolgokat nem fogsz azon gondolkozni, hogy ez msot fiús vagy csajos, mert ez leszel te és TE ILYEN VAGY!


Ha már egy kicsit is tudtam segíteni, akkor annak nagyon örülök. ;)

2012. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

velem teljesen ugyanez a helyzet, kivéve, hogy én hatosztályosba járok, és már két évet voltam az eddigi osztálytársaimmal..úgyhogy nehezebb stílust váltani, mert akkor mindenki csak bámul, hogy most miért kezdtem hirtelen sminkelni/magassarkúban járni stb.

viszont most próbálom átformálni a ruhatáramat, és neked pedig ezeket tudom javasolni:

pici, visszafogott magassarkú, amit nem mindenki bámul meg, de mégis csinos

a menő feliratos pólók helyett(amiket én nagyon szerettem)próbálj nőiesebb blúzokat, ingeket hordani.az ingek kivételesen jók, az egyszerre lehet menő és nőies is, aszerint, hogy egy top felé kigombolva veszed fel, vagy begombolod.olyanokra gondolok, amiknek feltűrhető az ujja, azokat nagyon szeretem:)

csőnaci/sima farmer helyett hordj valami nem túl "általános" gatyát, pl:sötétzöldet, vagy sötétkéket, de ha vékony vagy, a barackszínű vagy a világos türkizes színek is jól állhatnak.nekem tavaly sötétzöld volt, és nagy hasznomra vált, mert szinte mindenhez jó:)most egy sötétkéket akarok..

és..a szoknya.szerintem ha van egy-kettő a ruhatáradban, azt beiktathatod hónaponta 3-4szer.nekem most van egy magasított derekú, ami nagyon jól áll, csak félek felvenni, mert elég nagy újítás..:)

na, remélem tudtam segíteni, és sok sikert az új sulihoz!

2012. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok és én a hipster stílust képviselem képeket a weheartit.com -on talász. Sok sikert! ( Nem vagyok egy szürke kisegér az osztályban és ha te sem akarsz az lenni akkor ne csak a külsődön változtass hanem arra is figyelj hogy mindig mosolyogj és magabiztos legyél.)
2012. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:Szerintem amúgy én is az ilyen vagányabb kategóriába tartoznék,csak hát az előző osztályomban úgymond "jó kislány" voltam,és tényleg hirtelen váltás lett volna mondjuk egy pc(amúgy én is imádom a piercingeket:3).

2. válaszoló: Teljesen tudok azonosulni a válaszoddal,most nekem is inkább a feliratos pólókból van több:)

3.válaszoló:ismerem a hipstert*-*

2012. aug. 31. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Én is iylen voltam, féltem mit gondolnak, hogy ilyennek-meg olyannak néznek majd. Ez egyszer majd elmúlik, nekem is elmúlt,és onnnanttól csak az számított/számít, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Nem érdekel ha megnéznek, sőt valójában élvezem is, mert..habűr régen nem igy volt...de valahogy nem birnám ki ha nem szurnék szemet és eltudnának menni mellettem az emberek ok nélkül. Lehet ezt feltűnési viszketegségnek nevezni, vagy akárminek, de ez van:D

Szóval szerintem akkor vágj bele ilyen bazinagy átalakulásba, ha úgy érzed hogy elbirod a terhét, ha esetéeg a barátaid megszólnak érte, és büszkén tudod mondani hogy ez te vagy és nem érdekel más mit gondol ;)Mert különben időnként visszajönni a régi részed és hiányozni fog a régi éned.

Hidd el én is megkaptam általános iskolás barátaimtól, hogy hogy nézek ki a hosszu haj sokkal jobb volt nekem, meg ez a piercing...(de nem érdekel,mert ez vagyok most én, idővel úgy is megszokják :) )

2012. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ohh,igen,a hajamat már levágattam:D

szerintem az adott egy kis önbizalmat.Szerintem a hajfestés is meglesz majd.Talán így kicsit könnyebb bátorkodnom,hogy tudom,hogy új suliba megyek,és nem lesz rajtam ez a csendes,jókislány jelző.

2012. aug. 31. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!