Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, ti mitet szoktatok a...

Csajok, ti mitet szoktatok a taskatokba tenni, ha buliba mentek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Koton! :DDD


Vicceltem.

Attól függ milyen buli.

Leginkább mobil, pénz, deo, igazolvány, zsepi, rágó. Meg általában szoktam magammal vinni kis üveg vizet, mert ritkán iszok, és nem akarok fél liter vizet 500 forintért venni (szórakozóhely).

2014. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mint mikor akárhova, máshova megyek. :D

Zsebkendő, szájfény, kézfertőtlenítő, napközben víz is van nálam + paprika spray, ha este megyek. Napközben még zsebnaptár és toll is. Ja meg rágó, az mindig. Régebben mini varrókészlet is volt nálam. :D

2014. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és a telóm meg a pénztárcám kihagytam. :D Sorry
2014. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

hát ami mindig van nálam az: smink,fésű,hajlakk,hajhab,rágó zsepi,betét, tampon (néha wc papír :D) deo gumi és síkositó de amikor fiatalabb voltam akkor volt hogy tettem be magamnak egy szendvicset is mert buli után mindig éhes voltam és nem akartam költeni rá :D


meg ha még valami eszembe jut

2014. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hajkefe, deo, kézfertőtlenítő gél, biztosítótű, tű+cérna, ajakápoló, körömcsipesz, alap gyógyszerek /görcsoldó, Aszpirin, allergiagyógyszer/ hullámcsat, hajgumi (ezek egy neszesszerben mindig nálam vannak) telefon, pénz, igazolványok, zsepi, rágó, szájfény és púder, kontaktlencsetok, -folyadék és szemüveg (h nem bírná a szemem)
2014. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
zsepi,teló,pénz,fésű,szájfény, deo,néha parfüm,rágó,hajgumi,hajcsat
2014. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

attól függ, mekkora a táska.

alap kéne, hogy legyen:


pénztárca, tampon, zsebkendő, szájfény, szemceruza, kis parfüm.

2014. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kotton.


minden másra ott a mastercard..... háhá!

2014. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!