Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erre a fogsorra kell fogszabál...

Erre a fogsorra kell fogszabályzó? Lehet valami házi módszer rá?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem lenne, hogy erre a fogsorra kell-e fogszabályozó, vagy nem fontos? Esetleg valami házi praktika? A kép rossz minőségétől előre is l nézést kérek.

[link]

Csak azt a kis rést szeretném eltüntetni.


2014. júl. 21. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kell rá.
2014. júl. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Nem láttam ugyan sokat a képből, de úgy tűnt, mintha a fogaid állása egyébként normális lenne, inkább azzal van a baj, hogy rések vannak a fogaid között. Én ez alapján azt mondanám, rakass a frontfogakra héjakat, akár no-prep héjak is szóba jöhetnek, ha épek a fogaid (keress rá Google-ban). Nem tudom, hány éves vagy, de ha már nagykorú vagy, akkor négy héj a felső metszőkre olcsóbb, szebb, gyorsabb és fájdalommentesebb, mint a fogszabályozási eljárás.

Ha viszont kiskorú vagy, akkor olcsóbban megúszhatod természetesen a fogszabályozással.

2014. júl. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Bocsánat, elírtam...

Non-prep héjak.

2014. júl. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legtutibbat a fogorvos tud mondani, nyilván nem fog rád erőltetni semmit, csak javasol, te meg átgondolod, hogy belevágsz-e (kisebb koromban nekem is volt ott rés, én fogszabályozót kaptam, mondjuk más miatt is kellett). Nem tudom milyen házi módszerre gondoltál, én nem mernék otthon babrálni a fogammal.
2014. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen kell
2014. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!