Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok nem értékelik a...

A lányok nem értékelik a rendes fiúkat, ellenben gyakran panaszkodnak, hogy a pasijuk veri megcsalja vagy durván bánik velük? Jól sejtem, hogy az evolúció a női nemet úgy formálta, hogy mindig a lehető legaljasabb fiúkhoz, férfiakhoz vonzódjanak?

Figyelt kérdés
Én is gyakran udvarisan próbálkozom és haverok is ilyen értelmesebb réteg, mégis a lányok nem egyszer kinevetnek vagy elutasítanak. Ellenben jön egy tapló, beszélni sem tud és minden lány epekedik érte, hogy hű, de menő ez a srác. Köpik, fingik, böfögik, verekszik,megcsal, hazudozik, durván beszél a csajjal, de hát ez menő!

2014. jún. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 Noydra ***** válasza:
68%
NapiRinya.
2014. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
57%
rinyap*na csapó 1
2014. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
16%
Ez a menő,ez kell nekik csak beismerni nem fogják sosem.A kivételek meg mind foglaltak...
2014. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
Engem csak simán nem érdekel.
2014. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván egy kérdésben nem tudtad kiélni a sirámaid, kellett még egy az amúgy 3000000 mellé. Igazad van, ettől majd mindjárt lesz csajod.
2014. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
73%

blablabla...

"Én is gyakran udvarisan próbálkozom és haverok is ilyen értelmesebb réteg, mégis a lányok nem egyszer kinevetnek vagy elutasítanak."

ezt hol álmodtad? .....

nem kell a mese. ha szerinted csak a taplók vonzzák be a nőket, gratulálok. íme a teendő: legyél te is tapló, és meglátod, tapadni fognak rád a nők.

ja nem. max a... tudjukkik.

de hát kinek mi kell.

2014. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és leszopattam így ingyen egy csajt. Nem panaszkodom, én csak a tényeket közlöm, kiváncsi vagyok más is rájött-e már erre az igazságra.
2014. jún. 2. 16:39
 8/72 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem sejted jól. Amúgy akiket itt "rendes fiú"-knak hívnak azok általában mindennek mondhatók csak normálisnak nem.
2014. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
67%

és akkor a lányok a rinyagépek... összekéne számolni,h a "jaj csúnya gonosz lányok" vagy a "jaj csúnya gonosz fiúk" kérdésekből van több.... JA VÁRJ! hisz ez egyértelmű! Öcsém.... a férfi népet ne égessétek. Menjetek anyuci szoknyájához ahol a helyetek van.


22/F

2014. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
69%

Gratulálok, megkaptad amit akartál. Mehetsz hirdetni az igét, remélem sikerrel jársz és végre nem lesz több ilyen szánalmas kérdés itt.

Egyébként mennyire lehetsz intelligens te és a társaságod, ha csak szopatni akartál egy jót? Mennyivel tartod magad különbnek az általad ócsárolt gyökereknél? Csak úgy kérdezem.

2014. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!