Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti hany evesen kezdtet...

Lanyok! Ti hany evesen kezdtetek el borotvalkozni? Es hogyan tudattatok anyukatokkal h szeretnetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hol?

Én rögtön epiláltam meg gyantáztattam. Anyukám vitt el.

2014. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

9 éves voltam azt hiszem (legalábbis a körül) és semmi mondtam anyunak hogy szőrös a honaljam és az eljén segített de most már nyíl án én csinálom.

A lábamra már nem emlékszem (11-12) és csak úgy néztem hogy szőrös és lehúztam.

Dr ez nem kortól függ amikor szőrös vagy és rosszul érzed magad akkor kezd el (nem muszáj borotválni az 1. néhány alkalom ok de itána epillálhatsz vagy gyantázz) én fiatalon kezdtem el de korán érő típus vagyok + fekete dús haj.

2014. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kb 12-13 évesen. Csak leborotváltam a lábamat,nem szóltam anyukámnak:D
2014. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11 évesen, és megmondtam anyunak, hogy kínosnak érzem tesiórákon. Pozitívan viszonyult a dologhoz, és segített mindenben. :)
2014. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyolcadikos voltam, amikor leborotváltam a lábamat, mert kíváncsi voltam, hogy milyen érzés. Anyukámnak nem szóltam. Volt ott egy csomag eldobható borotva, abból kivettem egyet. Anyukám úgy vette észre, hogy egyszer hozzáért a lábamhoz és érezte, hogy nő ki a szőr és szúr. Nem örült neki. Lehet, hogy tényleg hülyeség volt, mert csak kis pihék voltak, de a borotválástól olyan szúrós lett.

Aztán próbálkoztam az epilálással, de eléggé fájt.

Utána gyantáztatni jártam jó ideig.

Most már elég régóta megint epilálok, de már nem fáj egyáltalán.

2014. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen borotváltam le a hónaljamnál, anyum azt tudta,mert mondtam neki, 11-12 évesen pedig már a lábamat is,mert először gyantával lehúzták a növéreim, de már másodjára nem bírtam ki úgyhogy leborotváltam. :)
2014. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11 évesen elkezdtem borotválni a lábam, hónaljam. Nem szóltam, nem is értem miért kéne? Nem nehéz művelet, segítség nem kell hozzá.
2014. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8-9 éves voltam kb, szóltam anyukámnak hogy vegyen borotvát és leborotváltam, ennyi. Soha nem szólt bele az ilyen dolgaimba. Mondjuk igazából fölösleges volt olyan fiatalon, de több osztálytársam borotválta már a lábát és úgy éreztem, lemaradok valamiről:D
2014. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11-12 éves voltam, amikor mondtam anyukámnak, hogy az osztályban már sokan szőrtelenítenek és engem is zavar. Neki meg teljesen természetes volt, hogy igen, már aktuális a szőrtelenítés és mindent megmutatott, hogy hogyan csináljam.
2014. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi valaszokat
2014. júl. 22. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!