Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hány évesen kezdtet...

Lányok! Ti hány évesen kezdtetek lábat gyantázni? Izgultatok előtte? Hogy tudattátok az anyukátokkal, hogy szeretnétek gyantázni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

12-13 évesen. Akkor még a forralós - leszűrős gyanta volt, le is égett a bőröm párszor.

Egyszerűen megkértem, hogy gyantázzon le. Nem kell túlbonyolítani.

2014. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akkor amikor már úgy láttam(kb6.-os lehettem)és én epilátoral keztem ami szerintem a legfájdalmasabb..xdAzán rájöttem hogy inkább borotvával csinálom évközbe mert 1nincs annyi időm h a másikkal csináljam pluszz ez nem fájdalmas..igaz h sürűbben kell csinálni..nyáron meg gyantázni szoktam ami sokkal jobb mint az epi.:nem is olyan fájdalmas mint azt ahogy gondoljuk..jóó nem mondom h símogat de jobb egy kicsivel az epi.nél..sőt még szebb is a lábam..úgyhogy nem kell tőle félni!csak ne csiga tempóba csináld mert az fáj..olyan közepestempóba.!
2014. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy 12évesen.Elég durva volt a lábam :D

Aztán epillátortól én kapartam a falat... mindent kipróbáltam,zenét hallgatni közbe,de a hangjától is a falra másztam.Vett anyukám a kérésemre hideg gyantát,és kipróbáltam,aztán 3hétig borotva,aztán gyantázok,hogy ne erősödjenek meg annyira a szőrszálak.Nem kell félni,vagy izgulni,sztem kevésbé fáj mint az epillátor. :) Csak a filmekben mutatják mindig azt h az egész városban hallják a kiabálását... :)

2014. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

26 éves koromban kezdtem gyantáztatni. Addig borotvàltam. Kozmetikus barátnőm csinálja mert magamnak nagyon fáj.

Nekem nincs kinek elmondani.

2014. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 éves koromig borotváltam, aztán vettem gyantamelegítőt meg patronokat és azóta azzal csinálom. Előtte persze megnéztem neten hogy kell normálisan, mert ha rosszul gyantázol vörös lesz az egész és fájni fog.

Anyukámnak nem mondtam, az én lábam, neki aztán mindegy hogy szőrtelenítem magam.

2014. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt hiszem 12 évesen, közöltem anyuval, hogy zavar, ő meg mondta, hogy jó akkor menjünk:) Azóta is kozmetikussal gyantáztatom, ha olyan van, de leginkább nem engedem megnőni és epilálom
2014. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!