Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyanta otthon, vagy...

Intim gyanta otthon, vagy kötelező inkább kozmetikusra bízni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy eléggé szégyellős vagyok más nők előtt ilyen témakörben, viszont nagyon zavar ha másképp szőrtelenítem magam "odalent". Muszáj lenne e legyőznöm a szégyellősségemet, vagy itthon is meg tudnám e oldani magamnak ezt a folyamatot? Ha igen, akkor kérek tippeket hogy milyen márkájú cuccokkal, hogyan, mire vigyázzak, milyen hidratálást végezzek el utánna, és ha nem arra is érdekelnek az indokok. Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2014. júl. 22. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én itthon csinálom magamnak. Csak kicsit extrém pózt kell hozzá felvennem, hogy elérjem mindenhol :D

De mivel hajlékony vagyok, ezzel nincs problémám.

Egyszerűen felkenem a patronos occó gyantát szőrnövekedéssel megegyező irányba, ráteszem a csíkot, megfeszítem a bőrt és szőrnövekedéssel ellentétes irányba letépem. A lehúzócsíkokat szét szoktam vágni kisebb darabokra. Amikor végeztem, olajjal átitatott papírtörlővel leszedem a gyantamaradványokat.

Este, zuhanyzás után fogok egy E vitamin kapszulát, kiszúrom, kinyomom a benne lévő olajat a kezembe, hozzákeverek a testápolómból (Alverde) és azzal kenem be.

2014. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
és nem pattog ki a bőröd utána?
2014. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!