Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, szimpatikus...

Lányok/Nők, szimpatikus nektek, ha valakinek van egyénisége? Vagy legyen inkább átlagos?

Figyelt kérdés
A környezetemben mindenki a sztenderd "jópasi" stílust próbálja utánozni. Az egész 20-25 éves korosztályban ezt látom. Alig akad néhány kivétel, akik tudatosan nem erre törekszik.

2014. júl. 23. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
igen :) szerintem jó ha valaki nem olyan mint a többi:)
2014. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen természetes, amilyen valójában, ne húzzon magára egy szerepet meg ruhákat amik épp menők vagy mittudomén. Engem a legtöbb pasiban ez taszít. Próbálják a menő, férfias férfit játszani miközben otthon egyáltalán nem is olyanok. Nem szeretem a megjátszós embereket, nem őszinték, nem lehet bízni bennük. Legyen olyan amilyen, ha hisztis, ha érzékeny, ha teljesen férfiatlan is akár, vagy épp ezek ellentéte, akármilyen akkor mutassa is hogy olyan, ne játsszon el olyan szerepet amihez semmi köze. Nekem ez a fontos.
2014. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak az ilyen pasik tetszenek. <3 :)
2015. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Átlagos? Semmiképpen! Elég sz*r, ha megyek az utcán és "Jé, ott megy el az előző ember, csak más az arca." Múltkor még tél volt és ugye most az a tipikus zöld kabát a "cool", két barátommal azt számoltuk, hány embernek van nagyjából ugyanolyanja. Egy nap 31- et számoltunk. Egyértelműen kell az egyéniség!
2016. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!