Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítség, félek az online...

Segítség, félek az online vásárlástól? Hogyan lehetek biztos benne, hogy nem vernek át?

Figyelt kérdés

Plus size méretem van, amiből nehéz boltban izgalmas darabokat venni.


Viszont a neten félek tőle, hogy vagy meg se kapom a cuccokat, vagy valami szemetet veszek. Ha vásárolok, mindig csak tapintás alapján tudom eldönteni, hogy az adott cucc milyen minőségű.

Próba nélkül hogy tudod, hogy az adott ruha jól fog-e állni?

Honnan látszik, hogy az adott gönc színe tényleg olyan?

Miből lehet látni, hogy az adott anyag jó tapintású-e?


Hogyan tudnám magamat túltenni ezen?

Lányok, fiúk segítség! Tanítsatok meg online vásárolni.



2014. júl. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan nem lehet tudni, hogy a neten rendelt ruhadarab jól fog-e állni, finom-e a tapintása és ugyanolyan-e a színe, mint a képeken. Én ezért nem sűrűn vásárolok neten ruhát, mert 10ből kb 3szor vagyok teljesen elégedett a rendelésemmel. Többet küldtem már vissza, mint amit megtartottam.
2014. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod milyen a ruha amíg meg nem kapod. Meg a szín sem mindig olyan amilyennek látod. Az én monitoromon minden világosabb... a rózsaszín általában inkább lila a valóságban, de persze ez másnál lehet nem így látszik.

Én gyakran vásárolok neten, mindig mindent megkaptam és nem vertek át... viszont nem mindennel vagyok elégedett, a méretek sem mindig jók. De engem nem zavar, ami nem jó az megy a ruhagyűjtőbe.

2014. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen típusú vásárló vagy, nem neked való a netes vásárlás. Én is ódzkodom tőle, nemrég a csodaszép kék ruhaanyag ronda lila lett, amikor megérkezett, minden monitoron szép volt, amit én akartam, de az eladó fényképezőgépének minősége és színe semmit sem jelentett. Mégcsak eladót sem lehet javasolni. Pl én Angliából rendelgettem mert törzsvásárló vagyok, ill voltam, a legelső tökéletes minőség volt, a második is elment, aztán a legutolsó már ugyanazt hirdette, csak épp a varrások máshogy voltak, egyszerűsítve, hogy kevesebb anyagból jöjjön ki a díszítés, és tényleg összecsapott volt, látszott, na azóta semmit nem rendeltem, mert a végén még a díszek is lemaradnak, ugrott az a fazonú ruhanemű. Ugyanaz az eladó uaz az ár. Szóval gáz. próbáld fel, pláne ha nem a szokvány méret vagy. Nekem is, van, hogy 100 nadrágot felpróbálok, a boltosok a hajukat tépik de egy sem jó. Szóval fogd és nézd.
2014. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az online vásárlás velejárója a rossz méret, anyag, szabás, másmilyennek képzeltem csalódások, ezt bele kell kalkulálni, vagy inkább boltban vásárolni. Rengeteg jó cuccra tettem szert, de azért nem egyszer-kétszer kellett tovább adnom áron alul a cuccokat, visszaküldeni ugyanis mindent lehet, de azt neked kell fizetni, nem éri meg. Én is úgy látom ez nem neked való.
2014. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sokszor vásárolok a netről. Mondjuk jól meg kell gondolnom mit-merre mert buktam már nem keveset. :)

Úgy értem megkaptam a ruhákat...csak volt hogy kicsi/nagy lett.Nem áll jól.

Így az ilyen ruháim rendszerint landolnak a szekrény alján. :)

De jártam már úgyis hogy megvettem a ruhát,mert hű de jól néz ki.Méret-szín minden perfect. Aztán sosem vettem fel,mert nem volt hova :)


Tényleg gondold át ezt a netes dolgot...ha valami nagyon tetszik és nem drága azért 1 próbát megér. :)

Drága holmit semmiképp nem ajánlok amig nincs saját tapasztalod! :)

2014. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!