Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy eredeti-e Louis Vuitton táskáról?

Figyelt kérdés
Túrtam a turiban egy táskát olyan a mintája mint egy igazi Louisnak Vuittonnak honnan tudom megállapítani biztosra, hogy eredeti e vagy nem? Nagy valószínűséggel nem az (de a remény hal meg utoljára)Igaz? :)

2014. júl. 31. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki fogja a többezer eurós/fontos/frankos L.V. táskáját turiba beadni..? Eleve nem kér enni, elfér a szekrényben, nem kell tőle megszabadulni, ha meg extragazdag nő mégis úgy dönt, hogy neki ez többé nem kell, akkor odaadja egy barátnőjének, vagy csóróbb rokonának, a bejárónőjének, bárkinek, de nem fog egy turiban házalni vele.
2014. aug. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
az eredeti LV többszázezernél kezdődik, és az még az olcsó kategória. esélytelen, hogy amit turizál, az eredeti. ne röhögtesd ki magad vele, szánalmas amikor egy nyilvánvalóan alsóközépbeli proli luxus táskák replikáival nyomul.
2014. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Első vagyok: Én másfél évig dolgoztam turkálóban, és igenis vannak olyanok, akik kidobják az ilyeneket, mert mi is találtunk eredeti LV, Prada, Chanel, Armani cuccokat.

Csak azokat rendszerint eltettük magunknak :D

A legtöbb tényleg hamisítvány, de azokról messziről ordít, amik meg jó replikák, azokat csak kicsit jobban meg kell vizsgálni. Ha az ember ismeri az adott márka ismérveit (betűtípus, szín, szövés, varrás), akkor kétszer körbeforgatja és látja, hogy az most eredeti vagy hamisítvány.

2014. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó, ilyen nincs! :D Amit te éltettél, az mind hamisítvány volt.... Nevetséges, hogy azt gondolják emberek, hogy ilyeneket kidobnak! Nekem van Chanelem, sosem dobnám ki! Egy Prada 2 éve áll a szekrényemben, nem használom, de azt sem dobom ki, mivel örök darab, lehet 10 év múlva gondolom úgy, hogy azt akarom hordani... Szerinted ki dob ki egy 3100 eurós táskát (egy Chanel alapdarab ennyibe kerül)?
2014. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Hagy tudjam már, hogy mit látok, nem azért... :D Szeretem, mikor meg akarják mondani, hogy nem azt látom, tapintom, amit. Olyanért is leszóltak már, hogy "Jajjj, ne mondd már, hogy van olyan, aki kidobja az acélmerevítős fűzőjét, hisz' az egy vagyon." Ó, persze, kár, hogy én túrtam ki, és tényleg acél van benne. Hagyjuk már... Hogyne lenne, aki kidobja. Ja, hogy nem jut a vevők kezére, mert az eladók egyből eldugják maguknak? Hát, bocsi, ilyen az élet :D

És ne hasonlítsuk össze a magyarokat a brittekkel pénzügyileg.

Az dobja ki, aki megveszi/megkapja az újabb modellt. Nem láttál még újgazdagokat? Őket itthon sem kell félteni, nemhogy kinn...

2014. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Mint írtam, nekem rengeteg designer ruhám, táskám, cipőm, kiegészítőm van, tudom miről beszélek! ;) De ha te elhiszed, hogy amit kitúrtál, az eredeti, akkor viseld egészséggel! :) Nyugodtan beviheted az Andrássy útra a LV táskádat, ott megmondják, hogy mi a helyzet vele! A Chanelt is megmutathatod Bécsben a Kohlmarkton!
2014. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Jól van, nem magyarázkodom tovább, látom, úgyis hiába tépem a billentyűzetet... Nem kell ostobának nézni, hogy "ha te elhiszed", mert rühellem, ha hülyének néznek.

Majd ha dolgozol turkálóban, és veled is szembejönnek az ilyenek (nem hetente, hanem kb. háromhavonta egyszer egy darab), akkor majd elhiszed. Bár szerintem a saját szemednek sem hinnél, úgyhogy fölösleges. Addig meg maradj csak meg abban a hitben, hogy senki nem dobná ki a designer cuccát.

Patek Philippe karókát is találtunk, és mivel szinte mellettünk volt az Orex, azt bevittük, ott majdhogynem meggyanúsítottak, hogy honnan szereztünk mi ilyet :D Az egyik csaj eladta vagy beadta zaciba vagy mi, a pénzt meg szétosztottuk.

Ja, meg a lány, aki Kanyáron aranytömböket talált a ruhák között, a másik meg többezer fonttal telerakott táskát, ők is biztos képzelődtek, mint ahogy mi. ;)

2014. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát nem tudom, én is turiban dolgozok és úgy hozták be el is tettem.. de akkor most nem tudom mi tévő legyek. Megy a zöld pacsi aki a kérdésre válaszolt!! :)
2014. aug. 6. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok turkálóban dolgozni, elég jó munkahelyem van, számomra tökéletesen megfelelő! Én designer termékekkel a hivatalos üzletekben találkozom :)

Nyugodtan beviheted az Andrássyra, mint írtam, aztán majd kiderül! Senki sem fog meggyanúsítani semmivel, ezek nem olyan helyek! ;) Legyen szerencséd, azt kívánom!

2014. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!