Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 90C mellméret normális?...

A 90C mellméret normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 és fél éves vagyok, 184 cm, 69 kg és ehhez 90C-s melltartót hordok (van ami kitöltse). Csak azért kérdezem, mert tudni szeretném azt, hogy ti milyen magasak vagytok és hány évesek (+ melltartóméret), mert az én osztályomban a lányok kb 170 cm körül vannak, én meg egy óriás vagyok hozzájuk képest, meg közülük akinek a legnagyobb a mellmérete, annak is csak 80AA-s. És egyrészt büszke vagyok méreteimre, másrészt meg mindig rosszul érzem magam, mert a legtöbben a nyakamig érnek, meg kilógok a tömegből, és mindenkinek kisebb a melle, mint nekem. És nem tudom, hogy nőttem ekkorára :D mert se apukám se anyukám nem ilyen óriás.
2014. aug. 2. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
XD kösz a tippet! (de azért jöhetnek normális válaszok is)
2014. aug. 2. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább örülj hogy ekkora :D van akinek élete végéig kis picike valami lesz amihez melltartó sem kell, neked pedig már nemis kell aggódnod miatta. Már miért ne lenne normális :P
2014. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Így saccra azt mondom félre van az méretezve. A 90-es hát az jó széles, és ha tényleg 184 centi vagy és 69 kiló, akkor hacsak nem vizilabdázol, nem hiszem hogy ilyen széles vagy.


Szerintem kosárban kéne fejebb menni, a vállántban meg lejjeb.


És igen, normális. A kommersz fehérnemű boltok B és D között hoznak be mert kínában gyártanak és ázsiában ez az átlag, de idehaza jópár nőnek van ám F , G meg H is.


Itt találhatsz segédletet hogy tudd, mikor nem igazán jó rád amit viselsz:

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
korrekció: Szerintem kosárban kéne feljebb menni, a hátpántban meg lejjeb.
2014. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

normális. nem átlagos, az biztos, de ettől még teljesen normális! :)


21f

2014. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eltaláltad #4, tényleg sportolok :D De nem vízilabdázom, hanem rendszeresen úszok és röplabdázok, és egy lányhoz képest széles a vállam meg a hátam
2014. aug. 2. 23:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy szinte szóról szóra úgy van megfogalmazva, mint az első által linket kérdés, csak a számok mások?
2014. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15 vagyok, 168 cm és 75A.

Nekem adhatod a melleid felét ha neked nem kell ;))

2014. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
180 centi, 60 kiló vagyok, 80B-85A melltartókat hordok. genetikának tartom...
2014. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!