Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a barnásabb...

Mit gondoltok a barnásabb börröl? (Írjatok nemet és kort is, légyszi! )

Figyelt kérdés
Mindig is utáltam a napozást, a szoláriumot. Apuék azt mondják, hogy ez a szím nagyon jó… (Nekik eléggé világos a börük.) Csakhogy, ugye én vagyok az ö kicsi lányuk, szóval nagy valószínüséggel csak ezért mondják. Sokat olvastam itt olyan kérdéseket, hogy tetszik-e a fehér bör, és sokan válaszolták azt, hogy sokkal jobban, mint a barna. Szerintetek milyen? (Hozzá nagyon sötétbarna a hajam, és zöld a szemem. Ha elétek állnék, mit gondolnátok?

2014. aug. 4. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Most akkor neked milyen színed is van???

Egyébként nincs gond a barna bőrrel amíg nem túlzás. Mert a szolisqrva az túlzás...DE egy egészséges nyári lebarnulás nekem is mindig van, bár én amúgy se vagyok hófehér. Kiskoromba az voltam, mostmár alapból kicsit barnább vagyok.

2014. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 17/L
2014. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

A fehér bőr sokkal szebb, mint a barna/sötét. Olyan "hűvös" és előkelő. Ha meg sötét hajjal párosul, úgy még szebb (mondom ezt én, aki szőke :D). Csodálattal és ámulattal nézek az ilyen típusú lányokra/nőkre.

Nézz csak rá Dita von Teese-re

[link]

vagy Liv Tyler-re

[link]

Nem mondhatod, hogy nem szépek :D


Maximum a szoliszökevények meg a selyemrambók szólnának meg érte, de az ő véleményük meg kit érdekel?


24L

2014. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barna jobban tetszik.
2014. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Előző: Én is szöszi vagyok, de irtózok az ilyen kinézettől :D

Pont azét mert hűvös, előkelő. Nincs meg benne az a nyitottság, közelség, barátságosság, inkább olyan elutasító és lekezelő tud lenni egy ilyen kinézet.

Dehát kinek mi:)

Én szőke kicsit barnásabb bőrű vagyok, de nem szoliszökevény. Mindenkinek más jön be.

Egyébként az első amit linkeltél kifejezetten visszataszító számomra de a 2. tényleg szép.

2014. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagyis 3.* Közbeírtak :D
2014. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sajnos még télen is barna vagyok, nem csak nyáron. :( Szerintem is a fehér a szép, föleg, ha sötét a szeme, meg a haja.
2014. aug. 4. 14:44
 8/13 Barbixo ***** válasza:
100%
Szerintem a szolárium egy nagy hülyeség, egyáltalán nem lesz tőle valaki szép, ráadásul nézd meg, milyen lesz évek múlva a bőrük. Te pont úgy vagy jó, ahogy. A szüleidnek igaza van. Nyáron úgyis lebarnul az ember, ha akarja, ha nem. Ez a barnaság meg bőven elég. 22, lány.
2014. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban nehéz megmondani, hogy milyen színed van és hogy áll neked. Azért általánosságban szerintem a fehér szebb.
2014. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

attól függ, mitől barna :) mert ha cigány vagy szolissárga, akkor KIZÁRT

ha szép nyári napbarnított, akkor igen, tetszik! :)

2014. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!