Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek nincs egy kis...

Lányok, nektek nincs egy kis pihe/szőke szőrszálak a szátok felett?

Figyelt kérdés

Ti le szoktátok szedni valamivel? Ha igen, akkor mindig? Gyantával, vagy esetleg csipesszel? Nekem van egy "bajszom" amit nagy ritkán le szoktam szedni gyantával, de annyira félek ,hogy megerősödik és egyre gyakrabban kell majd...

Szerintetek ,ha csipesszel most ki szedem,attól meg fog erősödni?



2014. aug. 6. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nincsen. 15/L
2014. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Igen, sőt nekem nem is olyan szőke. Hideggyantával leszedem és nagyon szép, nekem nem erősödik. Régen én is kínlódtam vele, hogy mi legyen, de nekem ez vált be a legjobban. 16/l
2014. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
86%

Mindenkinek pihés az arca.

Sztem cuki a pihe nincs vele semmi baj sőt, de ha megerősödik már elég gáz lenne. Fekete hajú lányoknál a fekete pihe az ami kezd ciki lenni, de a pici szöszi tök természetes.


21/F

2014. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jó ezt hallani egy férfitól, megnyugtató :)
2014. aug. 6. 12:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én kozmetikussal gyantáztatom, nem erősödik meg tőle, hanem inkább gyengül :) 18/l
2014. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és milyen gyakran gyantáztatod?:)
2014. aug. 6. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:
De, van. Nem izgat.
2014. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

3-as vagyok.


Amúgy mikor cirógatok egy lányt kimondottan úgy érzéki ha pelyhes, hisz minél gyengédebben érek hozzá annál finomabb érzés, sőt néha már csiklandós. Nem értem miért kell ettől megfosztani magatok :)

Ennyi erővel popsit, derekat, mellet is kéne hisz ott is pihés :D


Pénzt, időt inkább sűrűbb intimgyantára szánjatok ;)

2014. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hetente gyantáztatom kb. szemöldökszedéssel együtt
2014. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csak szőke, pihés volt, de mivel a barátnőim már gyantázták, ezért én kis okoska is legyantáztam. Szóval most gyantázom. Egyébként nekem a bajuszgyanta a legkellemesebb, ha lehet ilyet mondani gyantázásra :D
2014. aug. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!