Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy a szőke (eredeti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Igaz-e, hogy a szőke (eredeti, nem festett) szemöldökű/ezáltal a hajuk színe is, valamint a kezükön a pihe színe szőke - úgy a szőrszál vonalán elindulva, a fanszőrzetük is szőke? (vagy legalábbis inkább szőke mint barna)

Figyelt kérdés
ha esetleg tud valaki képpel szolgálni bármely oldalról legyen szíves linkelje, vagy küldje el mail címemre! (köszönöm)
2009. jún. 13. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eredeti világos hajam van,a szőröm is világos,a szemöldököm is, de alul sötét, fekete. Valakinél igaz amit írtál, nálam sajnos nem. :)
2009. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor tényleg igaz, hogy vannak szőke pihés kiscsibék?:)
2009. jún. 13. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pasiban láttam már odalent is szőkét, gondolom akkor csajban is van ilyen.
2009. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
pihés kiscsibék :D igen vannak :)
2009. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lánynak éppen nem lány, de a bátyám szőke, viszont a fanszőrzete meg a szakálla is inkább vöröses.

Sőt, ilyen-olyan táborokban zuhanyzás alatt is inkább ezt tapasztaltam lányoknál: szőke haj, és vöröses fanszőrzet. Na nem mint ha azt figyeltem volna.

Egyébként akinek még a szempillája is szőke, tehát ez a fehérség, vagy albínó van nála jelen, annál nagy valószínűséggel a fanszőrzet is szőke. :)

2009. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A hajam svédszőke, a szemöldököm szintén, sőt az összes pihe rajatm (amugyis fehér bőrtónüsú vagyok), de sajnos a alul, el kell hogy keseritselek barna. :) Nem sötétbarna de barna.

Ugyhogy éppen az esztétika kedvéért igyekszem is likvidálni. :)

2009. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!