Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szeretnék néhány tapasztalatot...

Szeretnék néhány tapasztalatot hallani az abortuszról. Hogyan élte át az, aki már átesett rajta?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz abortuszom és rettenetesen félek. Mielőtt savazni kezdene mindenki elmondom, hogy sajnos nem tehetek mást. Kérlek a negatív kritikáktól kíméljetek meg, a legkevésbé arra van most szükségem.

A doktornő azt mondta altatásos lesz és hamar lejár, viszont ettől eltekintve rettegek az egésztől. Kérem, aki hasonlón átesett már ossza meg a tapasztalatát.


2014. jan. 9. 20:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Előtte kapsz egy nyugtatót, majd elaltatnak. Amikor felébredsz nem érzed magad rosszabbul, mint mensikor. Nincs mitől félned. Pár óra múlva hazamehetsz.
2014. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
gondolom te is vedekezes mnellet estel teherbe :S
2014. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Először felhelyeznek egy pálcikát attól lesznek olyan görcseid azt elaltatnak és pár óra múlva mehetsz haza! MISSED AB-om volt!
2014. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Reggel 8-ra berendelnek éhgyomira,lamináriát tesznek fel(itt van lesz fájdalom), megkapod az ágyadat, délelőtt valamikor sorra kerülsz. Ott altatnak. Amikor felébredsz, akkor is fáj, erős fájdalom.Ha jól csinálta a doki, akkor kevés lesz a vérzésed.Délután 5kor engednek legkorábban ki és akkor is saját felelősségre(aláirattatják a papirt veled).
2014. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Arra figyelj, hogy a szobatársak sajnálkozási szövegeit ne engedd, mert igy is sirni fogsz, de akkor ha hagyod, akkor egyfolytában. A nővérkék az abortuszosokkal nem bánnak kesztyűs kézzel ezt tudnod kell.
2014. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
1 Semmiféle nyugtatót nem kapnak.
2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Bemesz es alairatnak veled valami papirt, aztan meg felhelyezik a laminarit ha meg nem szultel.ez nem egy kellemes dolog sem a felhelyezes, de utana sem, menszi szeru gorcseid lesznek.aztan kapsz nyugtatot es varnod kell mire sorra kerusz es bevisznek a mutobe. A noverek nagyon kedvesek ne aggodj.

Egyebkent en nagyon megbantam, egeesz eletemben buntudatom lesz miatta, foleg hogy akartam is meg egy 2. gyereket, mert ez az lett volna.

utanna meg ejjel is felkeltem is sirattam a babamat, pocsekul ereztem magam.Es tudod mi a durva utana is ugy ereztem, hogy nekem muszaly meg egy baba. Annnyira edesek es dragak, hogy nincs nagyobb kincs naluk a vilagon.

Nemtudom van-e gyereked, nekem van egy kislanyom, de kimondhatatlanul imadom es ez az erzes nem potolhato semmivel. Mikor hozzam bujik, puszil, olel es mondja mennyire szeret es te onzetlenul szereted, barmit megtennel erte.

szoval potolhatatlan, csak ne lenne ilyen nehez a mai elet...

Nemtudom milyen okai vannak, de ha anyagi, akkor inkabb tartsd meg, mert nem fogod magadnak megbocsajtani.

2014. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

Utolso vagyok. elfelejtettem irni, hogy elaltatnak a mutoben.ott is nagyon kedvesek voltak velem,pedig tudtam amit teszek borzaszto es ugy ereztem nem erdemlem meg hogy igy banjanak velem.

Aztan mikor felkeltem mar nem fajt semmi...kiveve az amit tettem, de az nagyon. engem hamar hazakuldtek, 2orat ha voltam bent, mert jott a majus1. Sokaig vereztem utana, de nem erosen es tobb mint 2honapra ra jott meg a menszim, ami meg 4-5honapig rendszertelen volt.


A legjobbakat kivanom Neked es gondold at megegyszer mielott neki vagsz, beszelgess az apukaval.

2014. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

nekem gyógyszeres úton volt,elvileg azóta ilyet nem csinálnak itthon,ha jól tudom??!testileg az semmiség volt ahhoz képest,amit lelkileg éltem át,vagy élek át azóta...

gondold meg,ha anyagi az ok,tényleg inkább tartsd meg,vagy nem is tudom....

nekem az ok inkább az volt,hogy a kapcsolat nem volt ahhoz elég erős....

2014. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%

Konyorgom ne vetesdd el. En megtettem aprilisban... azota panikrohamaim vannak, a parkapcsolatom szinte teljesen tonkrement... együtt vagyunk meg de nem tudom minek... ongyilkossagi gondolataim vannak, a poklot jarom azota. Ne tedd meg!!!! Tudom h nehez de ez még nehezebb...

Ketten a vilag ellen!!!

2014. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!