Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt használtok?

Milyen parfümöt használtok?

Figyelt kérdés

Leírnátok hogy ti milyen parfümöt használtok? Inkább lányok. És a korotokat,kis vélemény róla?

Köszönöm.



2014. aug. 13. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Giorgio Armani - Acqua di Gioia


Nekem ez az egyik kedvencem. Pár hete használom. Nem szeretem az erős illatokat, se az édeseket. Ez egy friss, kellemes, könnyed illat. Nagyon tartós. Már a legelső használatkor megkérdezte tőlem egy másik nő, hogy mit használok, mert nagyon kellemes illata van.


24/n

2014. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyáron nem használok, egyébként Avon Far Awayt és Little Black Dresst. Mindkettő tartós, "elegánsabb" illat, mégis megfizethető. Előbbi fűszeresebb.

21

2014. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmilyet, mert érzékeny az orrom az erős illatokra, plusz mindegyiktől megfájdul a fejem, akkor is, ha csak egy légtérben vagyok olyannal, aki be van fújva.


24L

2014. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

versace bright crystal

most csak kamu. Le lehet pontozni,hogy hamis parfümmel fújom magam, de imádom ezt az illatot

2014. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Paco Rabanne lady million.

Nekem amúgy is tetszett az illat, de rajta valahogy más, sokkal jobb mint az ismerőseimen. Megérte megvenni, szeretem.

2014. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és 14.
2014. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jimmy Choo Flash. Imádom, és mindenki dicséri, hogy milyen jó az illata :D

17/L

2014. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Escada,Magnetism:)

Szerintem iszonyat jó,tartós illata van,édeskésebb.

2014. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!