Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Movie star studio végzettjei!...

Movie star studio végzettjei! Van olyan, akinek bevált, és kapott tőlük valami olyat, amit most hiányolna az életéből?

Figyelt kérdés
Tudom, írnak erről több helyen is, de a válaszok nagy részben már több évesek. Arra lennék kíváncsi, hogy a helyzet változott-e azóta, akik elvégezték a tanfolyamot, kaptak-e munkát, vagy kapcsolatrendszert tudtak-e kiépíteni, tehát egyáltalán érdemes-e befektetni.

2014. aug. 17. 12:01
 1/5 anonim válasza:
Én azt hiszem februárban végeztem és azóta semmi
2014. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deák Erika1 válasza:
Szia! a kisfiammal nem a munkák miatt regisztráltunk első soron, de nekünk már volt 2-3 megkeresés és nagyon élvezte :)
2014. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Béres K. válasza:

Helló!

Én is regisztrálva vagyok náluk és most volt a szinkron órám ahol már a hangmérnök fel is figyelt a hangomra így egy próbafelvételt is csináltak. Szerintem nagyon érdekesek az órák és az oktatók! Engem egyébként már ki is közvetítettek munkára és még le se vizsgáztam! Szerintem ne ítéljetek elhamarkodottan, először mindenképpen menjetek el a castingra mert én is ódzkodtam, de már örülök, hogy aláírtuk a szerződést, mert sok lehetőséget látok ebben az egészben! 

2014. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katona Jennifer válasza:

Helló!

ÉN nagyon elégedett vagyok velük mert a beszédhibám kiküszöbölésében kaptam nagy segítséget D. Judit színművésznőtől és Ő volt az egyik kedvencem az oktatók közül. Nem bántuk meg a regisztrációt.

2014. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hidasi A. válasza:

Helló!

Azt hiszem az a baj az emberekkel, hogy bizalmatlanok, ami érthető csak ha valamit nem próbálsz meg, honnan tudod, hogy működne-e? Én is regisztrálva voltam náluk, már lejárt a 2 évem és én annyira meg voltam velük elégedve és olyan baráti kapcsolatot ápoltam 1-2 ott dolgozó kollégával, hogy mindig segítettek és tanácsot adtak a munkákra való felkészüléssel kapcsolatban.

2014. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!