Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sokan szoktak...

Szerintetek sokan szoktak hazánkból külföldi oldalakról rendelni divatcikkeket? Miért?

Figyelt kérdés
Szerintem Magyarországon épp elég nagy a kínálat és jó áron is hozzá lehet jutni ezekhez a termékekhez.
2014. aug. 17. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A divat itt késik hónapokat, van ami csak egy év múlva jön ide.

2. Így egyedibb leszel, ez a nők minden vágya, hogy különlegesek lehessenek.

3. Én nem adok ki New Yorkerbe 4000-9000t semmiért, mert amiket eddig vettem pár mosás után kiszöszösödött. Ennyiért százszor minőségibbet veszek Angliából.

2014. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ebayről rendelek gyakran, mert negyedáron megkapom a cuccot, mint itthon.
2014. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itthon pofátlanul drága ugyanaz, ami kint nem. Pl. ami itt egy 30 ezres, márkás csizma, azt amazonról megrendelheted már 18-ért is. Hülyének is megéri.
2014. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakran olcsóbb, változatosabb (Magyarországon, Budapest kivételével nem sok minden van. Kínai, meg ZARA-Mango-H&M és annyi kb), ráadásul nagyobb valószínűséggel nem jön veled szembe az utcán. Ráadásul az online vásárlás baromi kényelmes.
2014. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!