Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tartják sokan érdekesebb...

Miért tartják sokan érdekesebbnek azt, aki külföldi?

Figyelt kérdés

Nem csak párkapcsolati szempontból, emberileg is.

Itt is ahogy látom, sokan vannak így ezzel, meg a közvetlen környezetemben is tapasztaltam. És magamon is.

Nem csak az érdekesebb, nagy országokból származókat (pl angolok, franciák), hanem a hozzánk közel élőket is.

(Én pl meg nem tudom magyarázni, miért keltik fel az érdeklődésemet az ukránok-nem az ukrajnai magyarok-, moldávok, románok,de felkeltik)

A külföldiek közül viszont, akikkel eddig találkoztam, cseppet sem hatotta meg hogy magyar vagyok. Azokat se, akik tudták, kik azok a magyarok.


Miért lesz érdekesebb egy külföldi, akkor is, ha nem egzotikus, hanem egy szomszéd állambeli?


2014. máj. 21. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolom azért mert akárhol is él, mindig hoz magával valami újat onnan ahonnan jön, és izgalmasnak érdekesnek tűnik

plusz valami üzenetet is hordoz magában, olyan figyelemfelkeltő, hogy máshol is van élet, ott is ahonnan ő jött, nem csak itthon, meg hogy jéé vannak más emberek is...vagy nemistudom, ilyen hétköznapi rácsodálkozás is egyben, bár lehet most zagyvaságokat beszélek..

a lényeg hogy érdekesek, mert újak.

2014. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más kultúra, még ha pici is a különbség, azok a finom különbségek ott vannak, ennyiből érdekesebb a dolog, más országban nőtt fel, más ingerek, tapasztalatok érhették, más apró szokások, berögződések, az is jópofa kipuhatolni mi a benyomása rólunk, magyarokról, ez érdekessé teszi őket.

Tapasztalataim alapján külföldiek is tudnak pont érdeklődőek lenni más nemztetek iránt vagy irántunk.


Ez inkább emberfüggő, magyarként van aki letojja a külföldieket, olyan is, aki külföldiként a magyart.

2014. máj. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!