Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy?...

Ti mit gondoltok arról, hogy? . Gyakorlatilag már úgy néz ki a dolog, h vannak a 45 kg-s modellek, akik fúúúj csontosak, és az IGAZI nők, akik meg 90 kg-sak?

Figyelt kérdés

Ma is volt egy cikk:

[link]

Meg ez az állandó tüntetés, h egy normális nő ilyen és nem zörgő csontú.

Szerintem a nők nagy része nem 45 és nem is 90 kg. Miét akarják most meg azt belesulykolni a világba, h a túlsúlyos ember a normális? Csak mert ő elfogadja magát?

Ja és őket ne bántsa senki, de a vékony alkatúakat (aki nem anorexiás, nem direkt olyan, hanem genetika), azt meg le lehet szólni mindenféle kutyacsontnak, gebének, stb? A kövérek lelkét meg ápolni kell?

Meg amit a cikk is említ a stria széééép, legyünk rá büszkék, mint a hájra és a szőrös lábra....???


2014. aug. 20. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy a nők nem tudnak elvonatkoztatni az ilyen szemetektől, mint a divatmagazinok stb., és az egészből erkölcsi kérdést csinálnak. Már eleve undorító az, hogy az anorecia szitokszó lett, holott egy BETEGSÉGről van szó. Minden nő igazi nő, és szörnyű, hogy egyszer a vékonyaknak, egyszer a teltebbeknek kell rossul éretzniük magukat. Ső,t már oda is eljutottunk, hogy az IGAZI FÉRFI az, akinek az - általuk definiált - IGAZI NŐ tetszik.

Én vékony férfiként sokszor tapasztalaom, hogy szóvá teszik a testalkatomat, és értetlenkednek, amikro közlöm, hogy gyakorlatilag azt üzenik ezzel, hogy visszataszítónak tartanak. Holott senkinek semmi köze ahhoz, a másik hogy néz ki. Ha meg valaki sikertelen a párkapcsolatokban, ne a divatra fogja.

2014. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
FOGADD EL MAGAD ÚGY AHOGY VAGY!!! (ha 20Kg-s vagy akkor úgy ,ha 150Kg-s vagy akkor úgy)!!! Lehet ,hogy pont nem te tehetsz arról hogy túlsúlyos vagy!!!
2014. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Mért, mit csinálnál kérdező? Vadásznál a kövérekre, mint a szarvasra?
2014. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

megvan a normális súly minden magassághoz, az az egészséges

ha vki ennél kövérebb, akkor az már a szervezetének se jó

nem azt mondom, hogy aki túlsúlyos az kezdjen el koplalni, erről szó sincs

de ha sportolnának egy kicsit, azzal az egészségüknek is jót tennének és ők is jobban éreznék magukat

de az se jó, ha vki meg már egészségtelenül sovány és kilátszódnak a csontjai

inkább azt kéne reklámozni, hogy az embereknek a normális testsúlyt kéne elérniük (ez még így is egy széles skála)

persze, fogadja el mindenki az adottságait, de ha ez nem megfelelő, akkor a saját érdekében próbáljon meg változtatni rajta

egyik véglet se jó, miért nem lehetne az átlagos testalkat mellett kampányolni?

2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
4-es: Én fogytam látványosan, hogy egy perccel sem mozogtam többet, mint előtte, csak épp elkezdtem odafigyelni az étkezésemre, és lemondtam bizonyos dolgokról. A mozgással nem fog eltűnni a zsír, csak izmosodsz, tehát gyakorlatilag nagyobb lesz a súlyod, mint előtte, és vastagabb is leszel, mert a zsír alatt kezd majd nőni az izomtömeg.
2014. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

"mert a zsír alatt kezd majd nőni az izomtömeg"

:D :D :D :D :D :D


Szerinted az izom miből lesz??? :D

2014. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az izom izomból lesz, te nagyokos. Tehetsz azért, hogy a vékony izmocskád el kezdjen nőni. Aki ilyen alapvető biológiai ismereteknek sincs a tudatában, az miért írkál ide? Csak nem te vagy ő? https://www.youtube.com/watch?v=YJxQjj-5SRQ

Elhiszem, hogy szégyelled is magad, kérted hogy kicenzúrázzák a fejed a sok sületlenségért, amit összehadoválsz. Zsírból izom, anyám borogass...

2014. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Az elégetett zsír... Hagyjuk! :D Oké!
2014. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8-as: Ha elégetsz valamit, akkor a semmiből lesz az izom? *facepalm*
2014. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64-es szerintem arra akart célozni a masik emberke hogy magatól a mozgastól nem nagyon leszel izmosabb csak ha kifejezetten edzel és úgy is kajálsz..
2014. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!