Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kevésbé fájdalmas az...

Hogyan kevésbé fájdalmas az epilálás OTT?

Figyelt kérdés

Tehát, én a mai napig borotválom, amit kezdek megunni, mert egyáltalán nem szép, viszket amikor nő ki, és erősödik, dúsul is. Ezért gondoltam, hogy inkább epilálom. Aki így szőrteleníti, az a nagyajkakat is ezzel a módszerrel csinálja? Nem fáj nagyon? Nekem már a bikini-vonalon lévő szőrtelenítés is kínszenvedés.

Tudom, hogy a gyanta jó megoldás lenne, de 17 évesen nem szeretnék ezzel kozmetikushoz menni.


2010. jan. 16. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elmehetnél kozmetikushoz is legyantáztatni, mert bár fáj, de tartós és közbe nem tudod abbahagyni, mert nem te gyantázol. :D
2010. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Látom, hogy leírtad, hogy kozmetikus sztornózva, de szerintem is jobb lenne. Én is 17 vagyok és tervezem, hogy elmegyek. Először is: ő jobban látja azt, hogyha kimarad valamennyi szőröd a szedésből, és utána nem kell vissza járkálni a fürdőszobába, másodszor meg, szerintem azért ők értenek hozzá annyira, hogy gyorsan, és minél fájdalommentesebben dolgozzanak, hiszen neki is célja, hogy visszajáró vendég legyél. Arról nem is beszélve, hogy sokaktól hallottam, hogy epilálás után volt szőrbenövés, gyantázás után viszont nem. Meg nem mondom neked, miért, de tapasztalták, szóval elhiszem. :D Persze mindenki máshogy működik, de azért egy próbát megér. :)


Ha meg teljesen elítéled a kozmetikussal való gyantáztatást, akkor meg epilálás. Én úgy szoktam csinálni, hogy mikor dühös vagyok, akkor esek neki, és úgy valahogy kevésbé érzem, hogy fájna. Plusz, meg is nyugszom tőle. :D Szóval ez egy terápia is. xD

2011. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!