Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is van pár...

Lányok! Nektek is van pár szőr száll az állatokon, orrotok alatt? Fiúk! Titeket ez mennyire zavar? Kicsit szőrösebb kar zavar?

Figyelt kérdés

Nekem van 4 erősebb szál az államon, nagyon zavaró,mert csak akkor tudom csipesszel kiszedni ha már elég hosszú hozzá.Mindig csipeszelem, de eléggé szomorú mikor látom, hogy már kezd látszódni,de még nem tudom kiszedni.

A másik, hogy a karom látszólagosan szőrösebb .. Tudom sokan borotválják a lányok,mostanában ez divat, de én így is stresszes vagyok az állam miatt, nem még hogy a karomat kezdjem el borotválni, hisz az szinte minden napos feladat lenne, hogy ha nem szeretném hogy szúrjon, mert szerintem az már eléggé ciki..



2014. szept. 1. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van pár az államon, kiszedem csipesszel, de nem látszik, amikor kinő, mert olyan piheszerű, világos.

A karomon is pihés, szóval biztosan nem fogom szőrteleníteni, mert csak állandóan macera lenne vele, meg irritálná a bőrömet is.

2014. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezeken a helyen kis pihék. meg máshol is pihék. De már megfigyeltem, ilyen mindenkinek van. Erősebb és hosszú pedig nagy ritkán, de azok olyan meghatározhatatlan helyen, pl a felkaromon néha. Ja de ezek igazából világosak és vékonyak, viszont hosszúak. Fura, de nem rendszeres.

A karomat meg nem borotválom, mert nekem nem sötét. Ha rásüt a nap, akkor gáz, de inkább elviselem, minthogy megvastagodjon, sötétedjen, meg borostás legyen vagy esetleges epilálástól gyulladt....

2014. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Államon több fekete szőrszál is ki szokott jönni, azokat csipesszel kiszedem, mint a bajszomat is. Habár az nem feltűnő.

Kart borotválni meg a legnagyobb hülyeség, ha világos a szőröd akkor semmi szükség rá, ha sötét, sűrű, akkor pedig gyantázd.

2014. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok van az államon,vagyis az egész arcomon,ilyen szőke pihés,de egyre több sötét,erős szál jön ki rajta. A karomat borotválom.
2014. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!