Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan parfümöt, aminek ilyen mandulás, kókuszos, vanilliás illat az alapja és ez is dominál ám nem túl émelyítő? (Nem ilyen vattacukor parfümök, hanem inkább valami kellemes naptejes jellegű)?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Vanilias, mandulas a The One; amire szeritnem te gondolsz az valamelyik JLO parfum,ami koszkuszos, naptejes, illetve van egy Estee Lauder parfum ami isteni naptej illatu... de egyszer mintha az Yves Rocher-ban is szaglasztam volna egy naptej ittatu parfit! es az arban megse annyira huzos.
2014. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja, a JLO-TOL a Miami Glow , ERRE RENGETEGEN ESKUSZNEK. ELSO VOLTAM
2014. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Rákerestem a JLO-ra de állítólag már nem gyártják. Te láttad mostanában?
2014. szept. 5. 09:34
 4/9 A kérdező kommentje:
A The one amit még ajánlottál az a Dolce & Gabanaé égaz?
2014. szept. 5. 09:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen a The One a Dolce&gabbana-e, az yves roches-ba is menj be es kerdezz ra, nagyon finom volt, emlekszem es ott nem veszesen dragak a parfik, nekem van egy masik onnan, es isteni, tartos. a JLO -t parfummaniasok forumain olvastam, gondolom ok egyeb , internetes oldalakrol rendelik, uzletben lehet nem lesz amr, de neten szerintem talalsz.
2014. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eszembejutott meg egy, nem igazan naptejes, de ha tejes, vanilias, de nem emelyitoen edes parfit keresel, erdemes megszaglasznod a kenzo Amour-t! illetve meg ami egy erdekes vanilias illat, igazi csabito, a pasik imadjak a Dior Hipnotic Poison-ja , a piros :) ird meg legyszi mi lett belole :), melyiket vetted meg.
2014. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp megírom:) Nagyon köszönöm a segítséget összeírtam amiket ajánlottál jövőhéten végigszaglászom őket:)
2014. szept. 5. 22:08
 8/9 A kérdező kommentje:
A Knezo Amour mellett döntöttem de nem mertem megvenni az eredetijét mert az elég drága volt így az utánzatot választottam próba időre ha nem unom meg, megveszem az eredetit:) Ám ahogy szaglásztam őket arra jöttem rá, hogy ezek olyan érett nő illatok nem? Én 24 vagyok tudnál a koromhoz illő friss illatot ajánlani? arra is kiváncsi lennék:)
2014. szept. 11. 18:55
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Estée Lauder Sensuous Nude, egy finom kókuszos, naptejes illat , de nem tömény műanyag, a virágok nagyon szépen lágyítják, kimondottan nyári illat, de szerintem év közben is bármikor megállja a helyét.


Isteni mandulás-vaníliás illat a Burberry Brit , ez sem túl émelyítő, itt a citrusok fissítik a nehéz tömény illatjegyeket.


Az én személyes kedvencem , a vaníliás-mályvacukros-málnás D&G Pour Femme, szintén nem tömény, kissé púderes, bármilyen évszakban szuperál.


Kellemes édes parfümök még Yves Saint Laurent Manifesto kollekciója , nekem a 3 illat közül a Manifesto L'elixir jön be a legjobban, ez picit már fűszeres is.


Édes illat még a Lancome hypnose is, ennek is több változata van már, kellemes illat ez is , szerintem kicsit már mű, de lehet neked tetszeni fog.

2015. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!