Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen kövéren nagyon szégyelle...

Ilyen kövéren nagyon szégyellek szalagavatón táncolni. Van okom rá?

Figyelt kérdés

[link]


félek h kinevetnek, hogy ilyen kövéren felvettem menyasszonyi fehér ruhát és kiálltam táncolni, szerintem az osztálytársaim is szégyelnének és nem is nagyon akadna párom.

Szerintetek?


2014. szept. 8. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá okod. A képek alapján azt mondanám a testalkatodra hogy nőiesen telt. Persze van akinek esetleg ez már nem jön be, van akinek meg igen, mint ahogy mindenféle testalkattal így van ez.
2014. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is, hacsak nem vagy beteg (pl. pajzsmirigyes), akkor miért nem figyeltél oda az étkezésedre, miért nem mozogtál...?

Másodszor a ruhából max. a vállad, a hátad egy része meg a karjaid fognak kilátszódni, a legproblémásabb részeket nem fogja senki látni.

2014. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan ruhát vegyél fel amibe jól érzed magad, kényelmes és jól áll. a szalagavatódon te érezd jól magad :) és ne törődj mit mond más!:) ha pedig nem vagy megelégedve olyan ruhát vegyél amiben jó az alakod:)
2014. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nem fognak kinevetni.:) én se vagyok vékony, és próbáltam olyan ruhát keresni, ami pántos, és nem állt rosszul.:)

Szalagavató csak egyszer van, ki ne hagyd.:)

2014. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs. Nem te vagy az egyetlen kövér ember, aki menyasszonyi ruhában táncol. A szalagavató nagy esmény, légy büszke, hogy ideáig eljutottál, és érezd jól magad tánc közben!
2014. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A menyasszonyi ruha többet takar mint egy átlag ruha.

Plusz ha jó szabású v fűzős elég jó alakot csinál.

De még kb van 2 hónapod. Bár azalatt csodát nem tudsz tenni de egy pár kiló tuti lemenne.


Hogy érted hogy nem lenne párod? Külsőst kellene hívnod?Nálunk csak fellátunk torna sorba és magasság alapján beosztottak. Több lány volt mint fiú így volt olyan akinek 2 párja is volt.

Nálunk is volt olyan sajnos hogy valaki nem akart táncolni egy kövér csajjal bár ő nálad 2x nagyobb volt. Rögtön akadt normális srác aki "bevállalta" plusz utána csak a másik srácra néztünk ferde szemmel.

2014. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!