Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nagyon ciki szalagavatón...

Nagyon ciki szalagavatón Tanárnővel táncolni?

Figyelt kérdés

Februárban lesz a szalagavatóm, de nem igazán érdekel ez az egész és nem akarok (akartam) táncolni. Ma osztályfőnökin elő jött a kérdés és mondtam hogy nem akarok és következő órán a kedvenc tanárnőm felhozta hogy nem táncolnék-e vele. Erre igent mondtam mivel nagyon jóban vagyunk, de nem teljesen vagyok biztos benne hogy jó döntés volt-e elvégre nagyon hülyén néz ki hogy az ember a Tanárával táncol a szalagavatóján.

Szerintetek mi legyen? Maradjon így v. nézzek körbe az alsóbb évfolyamokon (ezzel az a baj hogy az iskolában 450 fiú van és 30 leány és pedig nagyon nem vagyok egy Adonisz...)?



2014. szept. 5. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az, csak furaa, nálunk osztályfőnök nem táncol
2014. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha más osztályokban nem táncol a tanár, akkor nagyon fura és szerintem ciki is.

Ha más osztályokban is táncol a tanár, akkor nem ciki, hiszen valakinek a tanárral is táncolni kell.

2014. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, itt van a probléma. Beszéltem több ismerősömmel is, az egyik azzal kezdte hogy kerít nekem valami nőt (ezzel az a baj hogy 0 az esélye a sikernek). Viszont azok akik vállalták hogy táncolnak azt mondják hogy ne törődjek ezzel, érezzem jól magamat és ha problémáznak maximum elássák a kertbe őket.
2014. szept. 5. 20:12
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
12 évesem szalagavatód van? tippem szerint 17+ lehetsz.. ennyi idősen meg már szerintem nem vagy gyerek hogy ilyenek miatt aggódj hogy ciki nem ciki..
2014. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
A "helytelenírásod" eléggé ciki, a tanárnővel táncolás egyáltalán nem az.
2014. szept. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Te vagy legalább 17-18 éves, a tanárnő meg valószínűleg fiatal. Szerintem kb. idegeneknek fel sem fog tűnni a dolog.

És amúgy sem értem, miért lenne ciki, és kinek számítana?

Nagyon-nagyon kedves volt a tanárnődtől ez, hálásnak kellene lenned, és örülni, hogy nyilvánvalóan kedvel téged, nem pedig most meg utólag lerázni.

2014. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát. Neked lesz a legügyesebb párod :)
2014. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, és még furcsának se mondanám.
2014. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól is függ, hogy néz ki a tanárnő, ha kövér öreg izzadós dauerolt hajú, akkor ciki, ha fiatal és csinos, akkor nem. :)
2014. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vooka01 válasza:
Figyelj szerintem egyáltalán nem ciki te így döntöttél mert kedveled azt a tanárt és mert mondjuk egyetlen fiúra sem gondolsz úgy hogy táncolnál vele.
2014. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!