Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyire számít a kép/tükör...

Ennyire számít a kép/tükör "különbség"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ugyebár az a kérdés már jó párszor szerepelt, hogy most "tükör vagy kép mutatja-e meg az igazi arcod" meg stb, de nekem az lenne a kérdésem, hogy ugye mikor belenézek a tükörbe, akkor szinte nem is hasonlít arra, amikor lefényképeznek.


PL. Ha belenézek a tükörbe, és azt lefotozom, akkor az ugyan az lesz, mint amit a tükörbe látok, de mikor esküvőn voltam, és ott fényképeztek, szinte teljesen különböző ember xd

Lehet kicsit hülyén, és furán hangzik, de tényleg :D

Illetve ha pl itthon nézek tükörbe, akkor is kicsit máshogy látom magam, mint iskolába, vagy liften, vagy bárhol xD


Ti hogy vagytok ezzel?



2014. szept. 8. 17:42
 1/5 anonim válasza:
Épp ma kérdeztem én is Ugyanezt, de én Itthon :) Mert beleneztem a tükörbe es aztán keszitettem egy képet es teljesen maskepp lattam a képen onamagam es a tükörben.
2014. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tükörbe a saját szemeddel nézel; a fénykép függ a lencse fókuszától. [link]
2014. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,a fényképezőgép "torzít" egy kicsit a valóságon. A tükör is torzít valamennyire (hogy miért,arra van egy sor fizikai törvény,de nem ecsetelem).
2014. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.


Egyébként ti melyiknek hisztek inkább, vagy legalább is próbáljátok magatokkal elhitetni, hogy úgy nézel ki?:D Még ha nem is az a teljesen igazi.

2014. szept. 8. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Én természetesen annak a tükörnek hiszek, amiben a legjobban nézek ki :P A H&M üzletek tükrei pl. tök jók, csak mivel kicsi a fülke, ezért nem tudom távolról is megcsodálni magam :)


Azok a képek is jól szoktak sikerülni, amit mások csinálnak rólam úgy, hogy én nem tudok róla.


Akkor viszont, ha tudom, hogy fényképezni fognak, akkor megijedek, hirtelen nem tudom, mit kezdjek magammal, és eléggé ügyetlen lesz a kép. Ha viszont magamnak állítom be a gépet, tehát magamat fotózom, akkor nem.

2014. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!