Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell gyári munkára...

Hogyan kell gyári munkára jelentkezni Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

(Nem diák vagy nyári munka)

Csak felkeresem az adott gyár portáját és elmondom mit akarok, vagy azért ez máshogy működik? Diákmunkán már voltam ott, de rendes munkára nincs tapasztalatom hogyan kell jelentkezni.

Ha valaki dolgozott a Nyíregyházi Ipari Parkban (vagy más Nyíregyi gyárban) kérem ossza meg hogyan került be, mi ennek a menete. (25/F)



#betanított munka #gyári munka #ipari park #Nyíregyháza ipari park #munka jelentkezés
2014. jún. 2. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Odamész, lehetőleg egy önéletrajzzal, és elmondod a panaszod.
2014. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Odaadod az önéletrajzod aztán annyi. Ha kellesz nekik majd felhívnak.
2014. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. jún. 5. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy a keleti megyékben hogy megy ez, de nálunk pl ha bemész egy közvetítőhöz, ott szinte csak gyári munkák vannak. Mész és jelentkezel, nagy valószínűséggel akkor tied a munka, mert állandó felvételek vannak ott. Nyíregyházát nem tudom, de nézz utána egy közvetítő irodának
2015. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!