Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ciki ha egy lány szőrös?

Az ciki ha egy lány szőrös?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
az
2014. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az alap a hónalj és láb, valamint a bikinivonal szőrtelenítése, a többi részeidnél már változó.
2014. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mivel a szőr természetes dolog, miért lenne ciki?
2014. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát az.

Szemöldököt minden lány szedet, mert nem születünk tök jó szemöldökkel. Ha kell bajuszkát is.

Akinek erős a kezét is szedje. A láb az alap. Vagyis, ha rövidet hordasz. Ott ne legyen olyan.

Fürdőruhánál szerintem az egészet lehet offolni.

2014. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-es: Lány vagyok és nem szedem a szemöldököm, mert teljesen normális így is :D Mit szedjek azon a 20 szőke szálon? Bajuszom meg nincs.


Kérdező: hát elég fura, ha egy lánynak kikandikál a Buksi a hóna alól vagy ha jetis a lába. Ha a combodról nem szeded, mert pihés (mint nekem) azzal nincs semmi baj. Ha a karodon is gyenge a szőr, azt sem kell szedni.

2014. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hónalj az mindenképpen alap. A láb is, bár van ismerősöm, akinek nagyon gyenge szőke pihéi vannak, ő nem is szedi. Szerintem az egyáltalán nem undorító, viszont nyilván az a szőr, ami már látszik az nem szép, azt le kell szedni. Persze, ha nem látszik, hogy szőrös a lábad az nem gáz, télen vagy hidegben mikor hosszú nadrágban jársz és elfelejted vagy nem akarod leszedni. Én a kezemen nem szoktam mert azt nem akarom, barna, látszik, de nem zavar. Van ismerősöm, aki szedi, de nem tudom, nekem természetellenesen néz ki, ha szőrtelen, akkor inkább ki lehet szőkíteni, de nekem így is jó. Bikinivonal, ha strandra mész, de egyébként nem látszik, ahogy neked tetszik. Van, akinek van bajuszkája is, a szemöldök meg van, akinek eleve szép, de van, akinek van rajta mit igazítani ez egyéni dolog.
2014. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lány vagyok, de sose értettem ezt a "jaj szőr, undorító!" dolgot. Sokszor egyébként nem is kapom meg, hogy csinálj valamit magaddal. Szőrtelenítettem már párszor, mert nem hagyják, hogy legalább fontos eseményekre így menjek. Viszont ezen kívül tényleg nem, nem érzem szükségét. Sajnos/nem sajnos olyan a genetikám, hogy összenő a szemöldököm és bajszos is vagyok. Én felvállalom, kisebb mentális fájdalom, mint foglalkozni vele. Engem jobban idegesítene, ha folyon a tükör előtt idegeskednék ezeken (eskü, az jobban zavar, hogy a pattanásokon kell vekengenem mindig (túlzásba vagyok esve és nem tesz jót. Szóval nem egészséges ezekkel foglalkozni). Én csak annak tanácsolnám, hogy egy percet is foglalkozzon ezzel, akiknek nagyobb lelki megnyugvás jelent leszedeti/megigazítani, mint nem.
dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár ez már lassan egy 10 éves kérdés, de azóta rájöttem, hogy nekem amúgy bejönnek a szőrös lányok! :D
tegnap 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!