Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg szép egy nőn ha van...

Tényleg szép egy nőn ha van rajta egy KIS felesleg?

Figyelt kérdés
A kövér nem jön szóba csak de nem is anoreksziás vagy gizdás alkat.

2014. szept. 18. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a kövér és az "anoreksziás/gizdás" között van még jónéhány alkat, pl a karcsú, ami számomra a legvonzóbb. Szép idomok súlyfelesleg nélkül.
2014. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én híztam most pár kilót,de borzasztóan érzem magam.A párom viszont nagyon örül neki,soha nem kivánt még ennyire:)Pedig soha nem voltam sovány..
2014. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a felesleg vonzó, hanem az, ha egy nő formás,bár manapság már azt is teltnek nevezik akinek nem pálcika vékony lábai vannak.
2014. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Hiába próbálsz önigazolást keresni vagy általánosítani, ez nem így megy. Bizonyára van akinek tetszik, van akinek meg nem. Na bumm.

Személy szerint amíg feszes és formás valaki, nem a kilókat nézem. Ahol rezgő részek meg úszógumi és hurkák vannak, az számomra már nem igazán vonzó. De van, aki meg pont arra bukik.

(Egyébként ritka ronda dolog, hogy egyik oldalról "kis felesleg" meg "nem kövér", a másik oldalról meg "gizda" és "anorexiás". Nem csak a túlsúlyosaknak vannak érzéseik, ugyanúgy megbánthatsz az ilyenekkel is másokat.)

2014. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek szép, van akinek nem. Ízlés kérdése. Nekem nem tetszik az akin van felesleg, mert én az ilyen embereket lustának tartom és ez nem szimpatikus. Számomra a szép, az a sportos vagy normál alkat. Amin nincs felesleg.
2014. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából mivel úszom eléggé homokóra alakom van és sportos alkatom de inkább izmos és fitt mint törékeny vagy sovány.
2014. szept. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!